خانه ملاباشی اصفهان

خانه ملاباشی اصفهان
این خانه یکی از ملک های تاریخی و باشکوه است مربوط به دوران قاجار در شهر زیبا و فوق العاده اصفهان می باشد که مالکیت ان در ابتدا به حاج میرزا احمد ملاباشی تفرشی اصفهانی مجتهد و دانشمند آن زمان تعلق داشته و بعدها در سال 1380 توسط آقای معتمدی خریداری شد و از آن پس به خانه متعمدی نیز شهرت یافت. او از این ملک به عنوان پژوهشگاه و منصب فرهنگی استفاده می کرد. اندرونی این خانه دارای 15 باب اتاق می باشد. شیشه رنگارنگ پنجره های این خانه چشم هر بیننده را مجذوب خود خواهد کرد.
اطلاعات بازدید:
بازدید از این بنا برای عموم آزاد است.
هزینه بازدید: رایگان
آدرس: اصفهان، دو کیلومتری پل خواجو، خیابان هشت بهشت غربی، خیابان ملک، نرسیده به انگورستان ملک سمت چپ خیابان


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز خانه ملاباشی اصفهان
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری