مجسمه بودای بهار

یکی از بزرگترین مجسمه های جهان تندیس بودای بهار پس از مجسمه وحدت در هند می باشد که در میان باغی به وسعت 27 هزار متر در شهر جیانگ سو واقع در چین  قرار گرفته است. همان طور که از نام آن پیداست این تندیس یادبودی از بودا(فرد مقدس آیین بودیسم) می باشد. برای اولین بار در سال 2002 از این تندیس رو نمایی شد. مجسمه بهار بودا دارای ارتفاعی نزدیک به 153 متر و 30 تن وزن است که برآورد هزینه ساخت آن حدود 38.5 میلیون دلار تخمین خورده است. عظمت این تندیس طلایی رنگ چشم هر بیننده ای را به خود خیره خواهد کرد.
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز مجسمه بودای بهار
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری