کلیسای فرامنستر

کلیسای فرامنستر یکی از جاذبه های گردشگری موجود در شهر زوریخ می باشد که این بخش از سایت لحظه آخر به معرفی آن اختصاص دارد، چنانچه قصد سفر به زوریخ و بازدید از کلیسای فرامنستر را دارید مطالعه این مقاله می تواند اطلاعات مفیدی در اختیارتان قرار دهد.کلیسای فرامنستر در سال 835 میلادی به دستور امپراطور وقت برای دختر وی که هیلگارد نام داشت ساخته شد و هدف از ساخت آن نیز تأسیس صومعه ای برای زنان بوده است، ساختمان این کلیسای زیبا که امروزه به یکی از مهم ترین و زیبا ترین جاذبه های گردشگرانی موجود در شهر زوریخ تبدیل شده است دارای سبک معماری رومی و گوتیک می باشد.
یکی از زیبا ترین بخش های موجود در این کلیسا پنجره های موجود در سالن سرود کلیسا می باشد، در این سالن 5 پنجره بزرگ وجود دارد که در سال 1970 میلادی توسط هنرمند روسی منقش شده و بر روی دیوار های سالن سرود نصب گردیده است. لازم به ذکر است که نقش های موجود بر روی هر یک از پنجره ها دارای رنگی غالب بوده و روایت گر داستانی از کتاب های مقدس می باشند.
در کلیسای فرامنستر یک موزه به نام Crypt یا دخمه وجود دارد که به تازگی و در تاریخ 19 ژوئن سال 2016 میلادی امکان بازدید از آن برای گردشگران تور زوریخ فراهم شد است.
چنانچه در سفر با تور زوریخ قصد بازدید از کلیسای فرامنستر را دارید باید بدانید که بازدید از این جاذبه تنها در صورت شرکت در تور های هدایت شده کلیسا امکان پذیر می باشد، همچنین لازم به ذکر است که ساعت بازدید از کلیسای فرامنستر در تابستان همه روزه از 10 صبح تا 4 بعد از ظهر و در زمستان از 5 تا 6 ظهر می باشد.
آدرس کلیسای فرامنستر: Münsterhof 2, 8001 Zürich, Switzerland
وب سایت کلیسا: www.fraumuenster.ch

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز کلیسای فرامنستر
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری