کلیسای فرامنستر

کلیسای فرامنستر یکی از جاذبه های گردشگری موجود در شهر زوریخ می باشد که این بخش از سایت لحظه آخر به معرفی آن اختصاص دارد، چنانچه قصد سفر به زوریخ و بازدید از کلیسای فرامنستر را دارید مطالعه این مقاله می تواند اطلاعات مفیدی در اختیارتان قرار دهد.کلیسای فرامنستر در سال 835 میلادی به دستور امپراطور وقت برای دختر وی که هیلگارد نام داشت ساخته شد و هدف از ساخت آن نیز تأسیس صومعه ای برای زنان بوده است، ساختمان این کلیسای زیبا که امروزه به یکی از مهم ترین و زیبا ترین جاذبه های گردشگرانی موجود در شهر زوریخ تبدیل شده است دارای سبک معماری رومی و گوتیک می باشد.
یکی از زیبا ترین بخش های موجود در این کلیسا پنجره های موجود در سالن سرود کلیسا می باشد، در این سالن 5 پنجره بزرگ وجود دارد که در سال 1970 میلادی توسط هنرمند روسی منقش شده و بر روی دیوار های سالن سرود نصب گردیده است. لازم به ذکر است که نقش های موجود بر روی هر یک از پنجره ها دارای رنگی غالب بوده و روایت گر داستانی از کتاب های مقدس می باشند.
در کلیسای فرامنستر یک موزه به نام Crypt یا دخمه وجود دارد که به تازگی و در تاریخ 19 ژوئن سال 2016 میلادی امکان بازدید از آن برای گردشگران تور زوریخ فراهم شد است.
چنانچه در سفر با تور زوریخ قصد بازدید از کلیسای فرامنستر را دارید باید بدانید که بازدید از این جاذبه تنها در صورت شرکت در تور های هدایت شده کلیسا امکان پذیر می باشد، همچنین لازم به ذکر است که ساعت بازدید از کلیسای فرامنستر در تابستان همه روزه از 10 صبح تا 4 بعد از ظهر و در زمستان از 5 تا 6 ظهر می باشد.
آدرس کلیسای فرامنستر: Münsterhof 2, 8001 Zürich, Switzerland
وب سایت کلیسا: www.fraumuenster.ch
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر