کلیسای آمبروز مقدس

شهر میلان مملو از هنر و زیبایی می باشد و هر گردشگری حداقل یک بار باید از آن دیدن کند. در این شهر جاذبه های بی نظیری وجود دارد که برخی از آن ها دارای معماری های تحسین برانگیز هستند، در این بخش از سایت لحظه آخر می خواهیم شما را با یکی از آن ها به نام کلیسای آمبروز مقدس آشنا کنیم.
کلیسای آمبروز مقدس قدیمی ترین کلیسای این شهر بوده که در سال 368 به واسطه آمبروز مقدس بنا شد و به یکی از مکان های گردشگری در این شهر تبدیل گشت که امروزه گردشگران تور میلان از آن بازدید به عمل می آورند. معماری این بنا به سبک رومانسک می باشد که بسیار زیبا طراحی گشته است. این کلیسای تاریخی در ابتدا "باسیلیکا شهریار" نام داشت و دلیل آن هم وجود آرامگاه تعداد زیادی شهید رومی در آن می باشد، بعدها نام این کلیسا به آمبروز مقدس تغییر یافت.

کلیسای آمبروز مقدس بخش های مختلفی دارد. گردشگران تور میلان هنگام ورود رواق بلندی را نظاره می کنند که جلوه زیبایی به کلیسا بخشیده، این رواق در قرن نهم میلادی ساخته شده است. تالار میانی کلیسا مزین به سنگ هایی تراشیده شده می باشد که کاملا بیانگر معماری رومانسک است.
شما گردشگران تور ایتالیا وقتی وارد کلیسا می شوید، با فضایی حیرت انگیز مواجه می شوید که هر بخش جذابیت های خاص خودش را دارد. محرابی که در قسمت جلویی قابل مشاهده است، شاهکار هنری کارولینگین بوده که قدمت آن به سال 835 باز می گردد. در گوشه ای از فضای داخلی منبری زیبا وجود دارد که طراحی های چشم نوازی بر روی آن انجام شده است، به یاد داشته باشید که از تابوت موجود در کلیسا که مربوط به قرن چهارم میلادی می باشد هم دیدن کنید. کلیسای آمبروز مقدس مکانی برای راز و نیاز مسیحیان می باشد که همواره در آن به عبادت می پردازند. 


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز کلیسای آمبروز مقدس
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.