کلیسای آمبروز مقدس

شهر میلان مملو از هنر و زیبایی می باشد و هر گردشگری حداقل یک بار باید از آن دیدن کند. در این شهر جاذبه های بی نظیری وجود دارد که برخی از آن ها دارای معماری های تحسین برانگیز هستند، در این بخش از سایت لحظه آخر می خواهیم شما را با یکی از آن ها به نام کلیسای آمبروز مقدس آشنا کنیم.
کلیسای آمبروز مقدس قدیمی ترین کلیسای این شهر بوده که در سال 368 به واسطه آمبروز مقدس بنا شد و به یکی از مکان های گردشگری در این شهر تبدیل گشت که امروزه گردشگران تور میلان از آن بازدید به عمل می آورند. معماری این بنا به سبک رومانسک می باشد که بسیار زیبا طراحی گشته است. این کلیسای تاریخی در ابتدا "باسیلیکا شهریار" نام داشت و دلیل آن هم وجود آرامگاه تعداد زیادی شهید رومی در آن می باشد، بعدها نام این کلیسا به آمبروز مقدس تغییر یافت.

کلیسای آمبروز مقدس بخش های مختلفی دارد. گردشگران تور میلان هنگام ورود رواق بلندی را نظاره می کنند که جلوه زیبایی به کلیسا بخشیده، این رواق در قرن نهم میلادی ساخته شده است. تالار میانی کلیسا مزین به سنگ هایی تراشیده شده می باشد که کاملا بیانگر معماری رومانسک است.
شما گردشگران تور ایتالیا وقتی وارد کلیسا می شوید، با فضایی حیرت انگیز مواجه می شوید که هر بخش جذابیت های خاص خودش را دارد. محرابی که در قسمت جلویی قابل مشاهده است، شاهکار هنری کارولینگین بوده که قدمت آن به سال 835 باز می گردد. در گوشه ای از فضای داخلی منبری زیبا وجود دارد که طراحی های چشم نوازی بر روی آن انجام شده است، به یاد داشته باشید که از تابوت موجود در کلیسا که مربوط به قرن چهارم میلادی می باشد هم دیدن کنید. کلیسای آمبروز مقدس مکانی برای راز و نیاز مسیحیان می باشد که همواره در آن به عبادت می پردازند. 

گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر