معبد فو گوانگ شان

تایوان دارای معابد زیادی می باشد که هر یک از آن ها در نقاط مختلف این کشور پراکنده هستند. یکی از زیباترین معابدی که در شهر کائوشیونگ وجود دارد " معبد فو گوانگ شان" نامیده می شود که گردشگران زیادی را به سوی خود جلب می کند. این معبد در باغی خوش منظر و بسیار زیبا به مساحت حدود 30 هکتار ساخته شده که درختانی سرسبز آن را احاطه کرده اند. برای ورود به فضای داخلی معبد، باید تعدادی پله را که در میان گل های رنگارنگ قرار دارد، پشت سر بگذارید.
معبد فو گوانگ شان در سال 1967 به واسطه hsing yun به منظور ایجاد یک نهضت مذهبی نو در تایوان بنا شد و وسیع ترین معبد بودایی در این کشور به حساب می آید. hsing yun در کشور تایوان طرفداران بی شماری دارد به طوری که او را یکی از 4 پادشاه آسمانی می نامند و از فو گوانگ شان نیز به عنوان یکی از 4 سازمان بزرگ بودایی یاد می کنند. در سال 1975 مجسمه 36 متری Ammottabha را در معبد قرار دادند و در سال 1981 نیز سالن وسیعی به نام "سالن قهرمان" را در آن ساختند.

در این مکان تبلیغات فراوان مذهبی صورت می گرفت و همین امر سبب شد تا دین بودا در زمان نسبتا کوتاهی محبوبیت زیادی در بین مردم پیدا کند. در این صومعه سازمان های خیریه بی شماری مشغول به فعالیت هستند که خدمات ارزشمندی را به نیازمندان ارائه می دهند. معبد فو گوانگ شان دارای تجهیزات بسیار خوبی است که گردشگران تور تایوان را متحیر می کند. hsing yun عقیده داشت که این معبد آمالگام تمام هشت مدرسه بودایی چینی می باشد. بازدید از بخش های مختلف این معبد بزرگ، برای گردشگران تور تایوان بسیار خاطره انگیز می شود و آن ها می توانند اطلاعات خوبی از دین بودا کسب نمایند. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز معبد فو گوانگ شان
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری