معبد فو گوانگ شان

تایوان دارای معابد زیادی می باشد که هر یک از آن ها در نقاط مختلف این کشور پراکنده هستند. یکی از زیباترین معابدی که در شهر کائوشیونگ وجود دارد " معبد فو گوانگ شان" نامیده می شود که گردشگران زیادی را به سوی خود جلب می کند. این معبد در باغی خوش منظر و بسیار زیبا به مساحت حدود 30 هکتار ساخته شده که درختانی سرسبز آن را احاطه کرده اند. برای ورود به فضای داخلی معبد، باید تعدادی پله را که در میان گل های رنگارنگ قرار دارد، پشت سر بگذارید.
معبد فو گوانگ شان در سال 1967 به واسطه hsing yun به منظور ایجاد یک نهضت مذهبی نو در تایوان بنا شد و وسیع ترین معبد بودایی در این کشور به حساب می آید. hsing yun در کشور تایوان طرفداران بی شماری دارد به طوری که او را یکی از 4 پادشاه آسمانی می نامند و از فو گوانگ شان نیز به عنوان یکی از 4 سازمان بزرگ بودایی یاد می کنند. در سال 1975 مجسمه 36 متری Ammottabha را در معبد قرار دادند و در سال 1981 نیز سالن وسیعی به نام "سالن قهرمان" را در آن ساختند.

در این مکان تبلیغات فراوان مذهبی صورت می گرفت و همین امر سبب شد تا دین بودا در زمان نسبتا کوتاهی محبوبیت زیادی در بین مردم پیدا کند. در این صومعه سازمان های خیریه بی شماری مشغول به فعالیت هستند که خدمات ارزشمندی را به نیازمندان ارائه می دهند. معبد فو گوانگ شان دارای تجهیزات بسیار خوبی است که گردشگران تور تایوان را متحیر می کند. hsing yun عقیده داشت که این معبد آمالگام تمام هشت مدرسه بودایی چینی می باشد. بازدید از بخش های مختلف این معبد بزرگ، برای گردشگران تور تایوان بسیار خاطره انگیز می شود و آن ها می توانند اطلاعات خوبی از دین بودا کسب نمایند. 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما