موزه پایتخت پکن

موزه پایتخت پکن یکی از بهترین جاذبه های گردشگری موجود در این شهر می باشد و بسیاری از علاقمندان در سفر خود به پکن از آن بازدید می کنند، در این نوشته به معرفی موزه پایتخت پکن خواهیم پرداخت به همین جهت اگر قصد سفر به پکن و بازدید از این مجموعه را دارید در این بخش با لحظه آخر همراه باشید.
موزه پایتخت پکن در سال 1981 در این شهر تأسیس و در سال 2006 امکان بازدید از آن فراهم شده است، این موزه یکی از بهترین موزه های موجود در این شهر می باشد.
خوب است بدانید این مجموعه دارای ساختمانی با طراحی بسیار مدرن و زیبا می باشد که نظر هر بیننده ای را به سوی خود جلب می کند.
در این موزه آثار باستانی بسیاری نگهداری می شود که شامل اشیا قدمی، لباس های سنتی و محلی، مجسمه های قدمی و نمادین و غیره هستند.
از ارزشمند ترین آثاری که در موزه پایتخت پکن نگهداری می شود می توان به لوح سنگی امپراطور Qian Lang اشاره کرد.
در بازدید از این موزه می توانید بسیاری از اشیاء و آثار معروف دنیا را بینید به همین جهت بازدید از این مجموعه را به تمامی علاقمندان به تاریخ توصیه می کنیم.
لازم به ذکر است قسمتی از این موزه به نگهداری از آثار هنری جدید و مدرن که توسط هنرمندان برجسته ساخته شده است اختصاص دارد.
در ابتدای ورود به این موزه بی شک از دیدن مجسمه های غول پیکر بودا شگفت زده خواهید شد.
اگر قصد سفر با تور پکن و بازدید از این مجموعه را دارید باید بدانید که موزه پایتخت پکن همه روزه از ساعت 9 صبح تا 5 عصر آماده پذیرایی از بازدیدکنندگان و گردشگران تور پکن می باشد.
امیدواریم این مقاله در سفر به شهر پکن برای گردشگران و همچنین کاربران لحظه آخری مفید واقع شود.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر