موزه ملی قصر

کشور تایوان جاذبه های زیادی دارد که در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم تا در رابطه با موزه ملی قصر در این کشور اطلاعاتی ارائه دهیم.
موزه ملی قصر یک مجموعه هنری کامل از آثار کهن چین و آثار امپریالیستی می باشد که حدود 700 هزار قطعه هنری را شامل می شود. برخی از آثاری که در این موزه وجود دارد حدود 8 هزار سال قدمت دارند که به واسطه امپراطورهای مختلف چین گردآوری شده اند. در موزه ملی قصر آثار کمیابی همچون سرامیک چینی نیز وجود دارد. نقاشی های موجود در این موزه مربوط به دوران سلسله تانگ تا دوران کنونی می باشد و دارای تنوع بالایی است که می توانید آن ها را به چشم ببینید. نقاشی های موجود در این موزه شامل گل و پنده، چشم انداز و دیگر آثار هنری می شود. همچنین آثار خوشنویسی گرانبهایی نیز در این مجموعه هنری وجود دارد که توسط خوشنویسان ماهر و نامی نوشته شده است.
موزه ملی قصر در سال 1925 در شهر ممنوعه احداث شد که طی اتفاقاتی به تایوان انتقال پیدا کرد. این موزه دارای بخش های با ارزشی است که در سطح جهانی شهرت دارد. آثار عتیقه این موزه تعدادی سالن جدا را به خود اختصاص داده اند که در آن ها انواع کاسه ها با طرح های مختلف وجود دارد و گردشگران تور تایوان را به خود جذب می کند. یکی دیگر از آثار محبوب حکاکی در موزه ملی قصر Jadeite Cabbage نام دارد. این موزه دارای کتاب های زیادی نیز می باشد که دایره المعارف یونگ و سیکو کوانشو نیز نمونه ای از این کتاب ها می باشد. علاوه بر موارد گفته شده اسناد تاریخی مهمی همچون "جیو مانچو داانگ" نیز در این موزه وجود دارد.
این موزه دارای شکل ظاهری بسیار زیبایی است که نظر گردشگران تور تایوان را به خود جلب کرده است. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز موزه ملی قصر
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
اسپاد 21 مهر 1397
3
هزینه ورودی موزه ملی قصر چقدر هست ؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری