موزه ملی قصر

کشور تایوان جاذبه های زیادی دارد که در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم تا در رابطه با موزه ملی قصر در این کشور اطلاعاتی ارائه دهیم.
موزه ملی قصر یک مجموعه هنری کامل از آثار کهن چین و آثار امپریالیستی می باشد که حدود 700 هزار قطعه هنری را شامل می شود. برخی از آثاری که در این موزه وجود دارد حدود 8 هزار سال قدمت دارند که به واسطه امپراطورهای مختلف چین گردآوری شده اند. در موزه ملی قصر آثار کمیابی همچون سرامیک چینی نیز وجود دارد. نقاشی های موجود در این موزه مربوط به دوران سلسله تانگ تا دوران کنونی می باشد و دارای تنوع بالایی است که می توانید آن ها را به چشم ببینید. نقاشی های موجود در این موزه شامل گل و پنده، چشم انداز و دیگر آثار هنری می شود. همچنین آثار خوشنویسی گرانبهایی نیز در این مجموعه هنری وجود دارد که توسط خوشنویسان ماهر و نامی نوشته شده است.
موزه ملی قصر در سال 1925 در شهر ممنوعه احداث شد که طی اتفاقاتی به تایوان انتقال پیدا کرد. این موزه دارای بخش های با ارزشی است که در سطح جهانی شهرت دارد. آثار عتیقه این موزه تعدادی سالن جدا را به خود اختصاص داده اند که در آن ها انواع کاسه ها با طرح های مختلف وجود دارد و گردشگران تور تایوان را به خود جذب می کند. یکی دیگر از آثار محبوب حکاکی در موزه ملی قصر Jadeite Cabbage نام دارد. این موزه دارای کتاب های زیادی نیز می باشد که دایره المعارف یونگ و سیکو کوانشو نیز نمونه ای از این کتاب ها می باشد. علاوه بر موارد گفته شده اسناد تاریخی مهمی همچون "جیو مانچو داانگ" نیز در این موزه وجود دارد.
این موزه دارای شکل ظاهری بسیار زیبایی است که نظر گردشگران تور تایوان را به خود جلب کرده است. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره موزه ملی قصر

اسپاد 21 مهر 97
3
هزینه ورودی موزه ملی قصر چقدر هست ؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر