معبد کلونگ توم

معبد کلونگ توم در داخل محوطه معبد وات در شهر زیبا کرابی واقع شده است و قدمت این موزه به 5000 سال برمی گردد. کرابی از زیبا ترین شهرهای کشور تایلند با جاذبه‌ های باورنکردنی است، که سالانه توجه گردشگران زیادی از سراسر دنیا را به خود جلب می کند. در تور شهر زیبا کرابی می ‌توانید به معابدی زیبا از جمله معبد کلونگ توم، مناطق باستانی و مناطق محافظت شده بروید و از آنجا دیدن کنید. موزه و معبد کلونگ توم در جاده فتچاکاسم (Phetchakasem) واقع در شرق کرابی به سمت  ترنگ (Trang) در منطقه کلونگ توم (Khlong Thom) واقع شده است. 
معبد کلونگ توم یکی از قدیمی ترین جاذبه های تاریخی کرابی است که از جایگاه ویژه در این جزیره زیبا برخوردار است، این جزیره زیبا حدود 4700 کیلومتر مربع مساحت دارد، معبد کلونگ توم بنایی زیبا و با ترکیب رنگ سفید و طلایی است. کرابی یکی از شهرهای پرجاذبه، بکر و رویایی در جنوب کشور تایلند است که در کنار دریای آندمان قرار گرفته است. اگر به دنبال سفری به دور از تکنولوژی و زندگی روزمره هستید، به کرابی سفر کنید و از جاذبه های این شهر زیبا لذت ببرید. 
موزه ومعبد کلونگ توم نمایشگاهی از اشیاء به دست آمده از حفاری های کرابی، شامل ابزارهای آیینی و مذهبی، وسایل برنزی، پیکره های سنگی و گلی جانوران و ابزارهای سنگی می باشد که بر گرفته از سنت و پیشینه بومیان شهر کرابی است. همچنین در این مکان، سنگ های باستانی، سکه ها، سفال ها، دکور و وسایل باستانی دیگر یافت می شود که هزاران سال قدمت دارند و در جریان کاوش های باستانی به دست آمده است. قدمت زیاد این معبد به ارزش فرهنگی و تاریخی آن افزوده است. گردشگران تور کرابی که میخواهند با فرهنگ و رسوم بومیان شهر کرابی آشنایی پیدا کنند حتما به از این معبد زیبا بازدید به عمل آورند. این موزه بسیار زیبا است و نما جالب و حیرت‌ انگیزی دارد.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره معبد کلونگ توم

دهداد 17 مهر 97
1
معبد کلونگ توم بسیار معبد زیبا و دیدنیه حتما برید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر