خیابان وانگ فوجینگ

خیابان وانگ فوجینگ تنها خیابان پیاده روی و معروف پکن می باشد که در یکی از قدیمی ترین مناطق پکن واقع شده است.این خیابان زیبا با قدمت 700 ساله ی خود در مرکز شهر و نزدیک مجموعه دیدنی میدان تیان آنمن واقع گردیده است.
گردشگران عزیز لحظه آخر بدانند که این خیابان وانگ فوجینگ 810 متر طول و 40 متر پهنا دارد.در این خیابان ورود هر نوع وسیله نقلیه ممنوع بوده به همین خاطر برای جا به جایی مردم داخل خیابان قطاری ساخته اند که می توانید با سوار شدن به قسمت های مختلف خیابان بروید.
خیابان وانگ فوجینگ با معماری فوق العاده ، خانه های بلند قدیمی و جدید ، نور پردازی های خیره کنند و دکوراسیون جذاب و همچنین با جاذبه های توریستی مانند مراکز خرید ، مجتمع های تجاری مدرن ، رستوران های مدرن  و سنتی و چایخانه های مختلف آن را به یکی از بهترین جاذبه های گردشگری و توریستی چین تبدیل کرده است به طوری که بیش تر گردشگران با سفر به پکن برای یک بار هم شده به این خیابان زیبا می رود.
در جای جای این خیابان زیبا و دیدنی نشانه های سنتی زیادی به چشمتان می خورد که در این می توان به مجسمه های برنزی و کهنه اشاره کرد که در فضاسازی از آن ها استفاده شده است.
اگردر چین قصد خرید دارید می توانید به این خیابان بروید و از فروشگاه های آن انواع پوشاک و اجناس مورد نظرتان با برند های مختلف و بین المللی تهیه کنید.
بهترین زمان رفتن به خیابان وانگ فوجینگ عصر است زمانی که خورشید کمرنگ شده و شما از تمامی فروشگاه ها و مغازه ها دیدن و خرید کردید و در نهایت در یکی از رستوران های این خیابان غذا میل و روز خاطر سازی را برای خودتان و اطرافیاتان به وجود می آورید.
امیدواریم این مقاله در سفر با تور چین برایتان مفید واقع شود 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره خیابان وانگ فوجینگ

سارا 16 مهر 97
0
میشه توضیح بدید که خیابان وانگ فوجینگ بورس چی هست ؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر