منطقه میموسا

یکی از مناطق گردشگری در کشور تایلند که تقریبا به تازگی طراحی و ساخته شده است منطقه میموسا واقع در شهر پاتایا می باشد. به طور کلی تمام شهرهای تایلند با توجه به نزدیک بودن به ساحل ، جزو شهرهای ساحلی هستند و یا جزیره های متعدد در اطراف آن ها وجود دارد که تفریحات آبی متنوعی هم برای گردشگران تور پاتایا دارند. اما منطقه میموسا تقریبا ساختار و معماری خاص تری به نسبت دیگر مناطق شهر پاتایا دارد. این منطقه در واقع یک منطقه توریستی برای خرید گردشگران تور پاتایا می باشد که با فاصله کمی از مرکز شهر قرار گرفته است.

منطقه میموسا از جدید ترین جاذبه های گردشگری در پاتایا می باشد که برای ساخت آن هزینه و وقت زیادی اختصاص داده شده است که البته استقبال گردشگران خارجی نمایانگر موفقیت مسئولین در این پروژه می باشد. منطقه میموسا بهترین مکان برای آن دسته از گردشگرانی است که علاقه به عکاسی و عکس انداختن دارند، در واقع هم می توانید به صورت حرفه ای از طبیعت زیبا و مغازه های رنگی عکاسی کنید و هم می توانید از خودتان به همراه همسفرانتان در کنار جاذبه های گردشگری این منطقه عکس بگیرید. طبق آخرین اخباری که در این کشور منتشر شده است حدود 1/5 میلیارد دلار برای این منطقه توریستی به مساحت 18 هکتار خرج شده است.
معماری تمام ساختمان ها، مغازه ها و فروشگاه ها در منطقه میموسا شبیه به روستاهای قدیمی کشور فرانسه می باشد. به منطقه میموسا شهر عشق نیز گفته می شود. از دیگر ویژگی های جذاب برای گردشگران تور پاتایا می توان وجود حیوانات اهلی که به صورت آزادانه در حال تردد در سطح شهر هستند و همچنین محیطی بسیار بسیار تمیز با آب و هوای پاک و به دور از شلوغی مرکز شهر پاتایا می باشد که علاوه بر خرید می توانید از رستوران ها و کافه های این مجموعه استفاده کنید و یک خاطره ماندگار را برای خود و همسفرتان رقم بزنید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره منطقه میموسا

ایلیاس 14 مهر 97
0
منطقه میموسا خیلی منطقه خوب و دیدنی به شمار می رود که بیش تر درصد گردشگران از آن راضی هستند
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر