متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در صورت نیاز به سفر در این مسیر می توانید از آژانس های زیر کمک بگیرید

آژانس ندا پرواز - 02188452888
آژانس دانیار سفر پارسیان - 02186070322
آژانس قصر شایان - 02188429005
آژانس آرشین پرواز - 02188423462

مرتبط های کروز ایتالیا

  • درباره سفر کروز ایتالیا

تور کروز ایتالیا

در ادامه صفحه تور کروز ایتالیا می توانید لیستی از به روز ترین تورهای کروز ایتالیا آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

دریانوردی و سفر با تورهای دریایی به ویژه با کشتی کروز همواره مورد علاقه ماجراجویان و افراد کنجکاو بوده که پیوسته به دنبال تجربه‌ کردن موارد جدید هستند. تور کشتی کروز ایتالیا یکی از این تورهای محبوب بین جهانگردان می باشد. تور کشتی کروز ایتالیا به توری گفته می شود که کشور ایتالیا تعدادی کشتی کروز را به خود اختصاص داده تا توریست های تور ایتالیا بتوانند به وسیله آن در آب های این کشور به تفریح بپردازند. از زمانی که جزیره‌های باشکوه شناوری ملقب به کشتی کروزشروع به فعالیت کردند، سفرهای دریایی به اولویت اول جهانگردانی که به تفرج های مجلل علاقه دارند، تبدیل شده است. شروع کار کمپانی‌های کشتی کروز به حدود 2 قرن پیش در کشور انگلستان بر می‌ گردد. در این زمان اولین خط کشتی‌ رانی بین انگلستان و ایبریا شروع به کار کرد که اغلب، کارهای پستی را انجام می‌داد. اولین کمپانی کشتی کروز که با هدف جابجایی مسافران شروع به کار کرد شرکت p&o بود که بخش عظیمی از تبلیغات خود را بر روی تورهای دریایی که با کشتی کروز از بندر ساوت هامپتون کشور انگلستان به مقاصد جزیره مالتا، یونان و جبل‌الطارق جابجا می شدند، انجام می داد. یکی از قدیمی ترین شرکت های کشتی کروز، کمپانی کاستا کروز در کشور ایتالیا می باشد. این کمپانی یکی از قدیمی ترین و بزرگترین شرکت های کشتی کروز در دنیا می باشد.
تور کشتی کروز ایتالیا امکانات بی نظیر و فوق العاده ای دارد که هم رده یک هتل پنج ستاره خدمات در اختیار مسافران قرار می دهد به طوری که حتی مسافران مشکل پسند را هم راضی نگه می دارد. در داخل کشتی کروز امکاناتی از قبیل انواع رستوران ها، سینماهای سه و چهار بعدی، پارک ها و سرسره‌ های آبی، فروشگاه متنوع، استخر، سونا، ماساژ، آمفی ‌تئاتر، باشگاه ورزشی، کلاس های آموزشی، مهدکودک، شهربازی بچه‌ ها، گالری‌های هنری و... را دارا می باشد که این مجموعه را همانند یک شهر مجلل نمایش می‌دهد.

نظرات کاربران

نیلو تیر 1397
تور کروز ایتالیا از کجا هست؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 2191 امتیاز کاربران به تورکروز ایتالیا