هزینه سفر به پنانگ

سالانه گردشگران زیادی به پنانگ، شهری واقع در شمال غربی مالزی سفر می کنند تا علاوه بر بازدید از جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی و جذاب، در میان مراکز خرید و تفریحات مختلف، خاطره خوشی را برای خود به ثبت رسانند. به دلیل هزینه های قابل توجهی که در این شهر صرف می شوند، هزینه سفر به پنانگ برای گردشگران از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه سفر به پنانگ بپردازیم. همچنین لازم به ذکر است گردشگران در سفر به پنانگ می بایست در کنار دلار، رینگیت مالزی هم به همراه داشته باشند.

یکی از مهم ترین فاکتور های هزینه سفر به پنانگ، هتل ها و اقامتگاه های این شهر است. گردشگران جهت اقامت در این شهر با هتل های زیادی روبرو می شوند. اکثر هتل های پنانگ 4 ستاره و 5 ستاره هستند که گردشگران می بایست با توجه به شرایط و امکانات هتل، میانگین 250 الی 650 رینگیت مالزی برای هرشب اقامت پرداخت کنند. همچنین در صورتیکه قصد اجاره آپارتمان در این شهر را دارید بایستی بدانید اجاره آپارتمان در پنانگ با توجه به موقعیت و شرایط آپارتمان میانگین 700 الی 2500 رینگیت مالزی برای هر ماه هزینه دارد.

غذاهای مانند لوک لوک، اردک کبابی با برنج، سوپ کاری، چار کوآی تئو، املت صدف و غیره دلایلی هستند که گردشگران تور پنانگ قصد دارند از رستوران های مختلف شهر بازدید کرده و آن ها را میل کنند. لازم است بدانید در سفر به پنانگ میل کردن یک وعده غذایی در رستورانی غیر لوکس میانگین 35 رینگیت مالزی برای هر شخص هزینه دارد و این هزینه با توجه به نوع غذای انتخابی و رستوران متغیر خواهد بود.

گردشگران تور پنانگ جهت تردد در سطح شهر و بازدید از مکان های مختلف پنانگ، می توانند از خودروهای اجاره ای استفاده نمایند که در کنار هزینه اجاره، می بایست 2.24 رینگیت مالزی برای هر لیتر بنزین هم پرداخت نمایند. اما در صورتیکه قصد دارید از سرویس حمل و نقل عمومی استفاده نمایید لازم است بدانید هنگام سوار شدن به تاکسی 10.75 رینگیت، به ازای هر کیلومتر 2.80 رینگیت و برای هر ساعت 27.50 رینگیت مالزی پرداخت نمایید.

گزارش مشکل
درج نظر