امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین زمان سفر به لارناکا

بهترین زمان سفر به لارناکا

شهر لارانکا واقع در کشور قبرس، یکی از شهر های توریستی و بزرگ در این کشور محسوب می شود. جاذبه های گردشگری این شهر باعث شده سالانه گردشگران بسیاری برای تفریح و بازدید از لارناکا به کشور قبرس سفر کنند. گردشگران قبل از سفر خود به این شهر لازم است از بهترین زمان سفر به لارناکا آگاه شوند. در این مقاله قصد داریم به بررسی بهترین زمان سفر به لارناکا بپردازیم.
به طور کلی آب و هوای این شهر مدیترانه ای بوده و بسیار دلپذیر می باشد، همین امر سبب محبوبیت این شهر در بین گردشگران تور قبرس شده است. در فص بهار و تابستان آب و هوای این شهر بسیار مناسب بوده و گردشگران بسیاری در این دو فصل در این شهر حضور دارند. دمای هوای شهر لارانکا در فصل پاییز و زمستان کمی کاهش یافته و خنک تر می شود.
میانگین دمای هوا در تابستان ها در حدود 30 درجه سانتی گراد و در زمستان ها حدود 8 درجه سانتی گراد می باشد.
گردشگران تور لارانکا لازم است بدانند که در فصل های شلوغ هزینه ها در این شهر بالا رفته و در فصل های خلوت مانند زمستان هزینه اقامت در این شهر بسیار کاهش می یابد. همچنین لازم است بدانید که در فصل زمستان دسترسی به برخی از امکانات تفریحی و گردشگری این شهر امکان پذیر نمی باشد. 
 
 
به طور کلی گردشگران تور لارانکا لازم است بدانند که بهترین زمان سفر به لارناکا را می توان ماه های آوریل تا اکتبر دانست، در طول این ماه ها فستیوال های بسیاری در این شهر برگزار می شود. یکی از مشکلات موجود در فصل تابستان در لارانکا، گرمای شدید هوا در برخی از ماه ها می باشد. گردشگرانی که فصل بهار را برای سفر خود به این شهر انتخاب کرده اند، می توانند به بازدید از مناطق سرسبز و رودخانه های موجود در این شهر بروند. 
درج نظر