امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه سفر به ازمیر

هزینه سفر به ازمیر

شهر تاریخی ازمیر واقع در کشور ترکیه، سومین شهر بزرگ این کشور می باشد. سالانه گردشگران بسیاری برای بازدید از این شهر به ترکیه سفر می کنند، همین امر سبب شده ازمیر در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته باشد. یکی از مسائل مهم برای سفر به این شهر هزینه سفر به ازمیر است، با ما در این مقاله همراه باشید تا به بررسی هزینه ها در ازمیر بپردازیم.
هزینه بلیط تهران به ازمیر در زمان های مختلف، متفاوت بوده و به طور کلی از 1 میلیون تومان به بالا می باشد. همچنین گردشگران تور ازمیر می توانند از تور های مسافرتی استفاده کنند که هزینه این تور ها از 2 میلیون به بالا است.
هزینه اقامت یکی از اصلی ترین مسائل در بررسی هزینه سفر به ازمیر می باشد. هزینه اقامت در هتل های ازمیر با توجه به نوع هتل و امکانات آن متفاوت است و به طور کلی هزینه هر شب اقامت در هتل های تک ستاره در حدود 150 لیر، برای هتل های 2 ستاره حدود 170 لیر، برای هتل های 3 ستاره 190 لیر، برای هتل های 4 ستاره در حدود 290 لیر و برای هتل های 5 ستاره بالای 600 لیر می باشد.
هزینه خورد و خوراک برای گردشگران تور ازمیر تقریبا مناسب بوده و هزینه صرف غذا در یک رستوران ارزان قیمت در حدود 10 لیر است. هزینه صرف غذا در رستوران های متوسط و لوکس از 30 لیر به بالا می باشد، همچنین هزینه صرف غذا در رستوران محبوب مک دونالد 15 لیر است.
هزینه حمل و نقل در این شهر یکی دیگر از موارد مهم در مقاله هزینه سفر به ازمیر است، بلیط استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی ازمیر 3 لیر بوده، گردشگران تور ازمیر با استفاده از این بلیط می توانند سوار مترو و اتوبوس شوند. همچنین هزینه اولیه استفاده تاکسی ها 4 لیر بوده، که برای هر کیلومتر مسیر 3 لیر به هزینه اولیه اضافه می شود.

نظرات مردم درباره هزینه سفر به ازمیر

mina 6 خرداد 97
3
ممنون از سایت خوبتون و اطلاعات مفیدی که در اختیار کاربرا می زارین
درج نظر