امتیاز 5 از 5 | از بین 102 امتیاز دهنده به بهترین فصل سفر به بانکوک

بهترین فصل سفر به بانکوک

شهر بانکوک پایتخت کشور تایلند می باشد که بیشترین تعداد گردشگر را در مقایسه با سایر شهرهای دنیا دارد. برای اطلاع از بهترین فصل سفر به بانکوک با لحظه آخر همراه باشید تا در ادامه شما را از این مسئله مطلع بسازیم. شهر بانکوک در هیچ فصلی برای مسافرت نامناسب نیست و در واقع می توان گفت، این شهر در همه فصول سال دارای جذابیت های گردشگری برای توریست های تور بانکوک می باشد. اما به گفته گردشگران زمستان و بهار بهترین فصل سفر به بانکوک می باشد. 
در ماه های دی و بهمن این شهر آب و هوای بسیار خوب و دلچسبی دارد و احتمال بارش باران در این زمان بسیار کم است. هر ساله زمان فرا رسیدن سال نو چینی ها، در این شهر، علی الخصوص در محله چینی ها جشن مفصلی برگزار می شود که متغیر است و اگر مقارن با این ماه ها باشد، می تواند برای گردشگران تور بانکوک بسیار دیدنی و جالب باشد. در اوایل اسفند ماه نمایشگاه گل و گیاه چیانگ مای برگزار می شود که این نمایشگاه سه روز متوالی ادامه دارد و علاقه مندان به گل و گیاه می توانند در اوایل اسفند ماه به این شهر سفر کنند و از گل های خوش منظر و بسیار زیبا و گونه های خاص که فقط در این نمایشگاه موجود است، دیدن کنند.
به گفته برخی از گردشگران بهترین فصل سفر به بانکوک، فصل بهار است. در ماه فروردین آب و هوای شهر بانکوک بسیار خوب و مطلوب است و در این زمان می توانید از سواحل آفتابی نهایت لذت را ببرید. آب و هوای بانکوک در ماه اردیبهشت از فروردین هم بهتر است و در این زمان بیشترین تعداد گردشگر را در خود جای می دهد. از همین رو اگر در این زمان قصد سفر به بانکوک را داشتید، حتما از قبل برای رزرو کردن هتل اقدام کنید تا بتوانید انتخابی خوب داشته باشید. همچنین این ماه مقارن با سال نو تایلندی ها نیز می باشد. 

نظرات مردم درباره بهترین فصل سفر به بانکوک

محمد علی 27 دی 97
3
من پارسال بهمن رفتم بانکوک واقعا بهترین فصل سفر به بانکوک بهمنه
درج نظر