نکات صرفه جویی سفر به فرانسه

فرانسه یکی از مقاصد گردشگری محبوب در میان مردم می باشد که با نام آن یاد برج  ایفل ، پیشخدمت های اتو کشیده و پنیر های خوشمزه می افتید.این کشور با فرهنگ غنی ، جاذبه های گردشگری مختلف فضایی ایده آل  دوست داشنی را برای گردشگران به ارمغان آورده است.گرچه سفر به فرانسه گران است اما مسافران عزیز می توانند با یک سری نکات صرفه جویی سفر به فرانسه هزینه ی سفر خود را کاهش دهند به همین خاطر می خواهیم شما را با نکات صرفه جویی سفر با تور فرانسه بیش تر آشنا کنیم.

1. استفاده از قطار : برای رفت و آمد های خود از قطار استفاده نمایید به دلیل این که سفر با قطار راحت ترین و در عین حال ارزان ترین راه به شمار می رود که می توانید اطراف فرانسه را با قطار بگردید.قطار های TGV  و یا قطار های سریع السیر در فرانسه گران تر از سایر قطار ها می باشد.همچنین اگر از بلیت های اعتباری Eurail استفاده کنید تا حد قابل توجهی از هزینه های سفر خود را می توانید کاهش دهید.
 
2. خرید از فروشگاه های محلی فرانسه : اگر دوست دارید یک غذای محلی فرانسوی را امتحان کنید پس بهتر است مانند دیگر فرانسویان به بازار های محلی بروید و مواد غذایی مانند ماهی ، پنیر ، نان و دیگر وسایل مورد نیاز خود را تهیه و برای آماده کردن یک غذای فرانسوی دست به کار شوید.با این کار می توانید مقدار قابل توجهی از خرج سفر خودتان به فرانسه را کاهش دهید.
 
3. استفاده از سرویس های اشتراک گذاری وسایل نقلیه :
اگر برنامه ی سفرتان متغیر و انعطاف پذیر است می توانید از سرویس هایی به نام BlaBlaCar  استفاده کنید که برای گشت و گذار های بین شهری بسیار خوب و عالی می باشد.گردشگران با استفاده از سرویس BlaBlaCar  علاوه بر کاهش هزینه ی سفر خود از نزدیک با فرهنگ و زندگی عامه ی مردم فرانسه آشنا می شوند.
گزارش مشکل
درج نظر