امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به نکات سفر به روسیه

نکات سفر به روسیه

روسیه بزرگ ترین کشور دنیا به شمار می رود به همین دلیل در این کشور می توانید انواع جاذبه های دیدنی متنوع و همچنین تنوع فرهنگ ها مختلف را به وضوح ببینید. امروزه سفر به روسیه بسیار آسان و با گرفتن ویزا و بلیط هواپیما به راحتی میسر خواهد بود. در این مطلب قصد دارین چندین نکات سفر به روسیه را پیش روی گردشگران عزیز تور روسیه بگذاریم تا با بهترین امکانات و کم ترین هزینه بتوانند سفر خوب و بی دغدغه ای داشته باشند.

قبل هر چیزی در نظر داشته باشید در سفر به روسیه و همچنین دیگر کشور های مشابه شما می توانید با فاصله گرفتن از مکان ها و جاذبه های توریستی این کشور دوری کنید و در کنار مردمان محلی روسیه واقعی را بشناسید.
 
1. با قطار سفر کنید :
اگر قصد دارید در سفرتان با تور روسیه از شهر های مختلف دیدن نمایید بهترین راه سفر با قطار می باشد ، برای تهیه قطار باید بلیط مورد نظرتان را از قبل رزرو کنید و اگر می خواهید هزینه ی بلیط قطار کمتر شود مستقیما از وب سایت راه آهن خریداری نمایید تا هزینه ی اضافی به آژانس های گردشگری ندهید.
 
2. از ایر لاین های ارزان بلیط بگیرید :
یکی از نکات سفر به روسیه تهیه بلیط هواپیما از ایرلاین های ارزان قیمت می باشد که می توانید برای کاهش هزینه از ایر لاین های Ryanair  و EasyJet نیز استفاده کنید و به میزان چشمگیری از هزینه ی سفر به روسیه بکاهید.
 
3.از جاذبه های ارزان قیمت و رایگان بازدید کنید :
یکی از نکات سفر به روسیه بازدید از اماکن رایگان و ارزران قیمت می باشد که می توانید با کمترین هزینه از مکان های دیدنی روسیه بازدید نمایید.این کشور پهناور دارای اماکن مختلف و متنوعی می باشد که از کلیسا های جامع گرفته تا ایستگاه های مترو که جاذبه های گردشگری روسیه محسوب می شوند.
درج نظر