بازار ایزمایلوا

روسیه کشوری پیشرفته با تکنولوژی روز دنیا، آسمان خراش های عظیم، رستوران های بین المللی، مراکز خرید با برندهای روز دنیا که همگی گران قیمت هستند که امکان خرید برای مردم قشر متوسط و ضعیف تا حدودی غیر ممکن است. از این رو بازارهای سنتی با انواع صنایع دستی، لباس، کیف، کفش، لوازم ورزشی، مواد غذایی و ... برای استفاده مردم روسیه و گردشکران تور روسیه می باشد. بازار ایزمایلوا از بهترین بازارهای صنتی موجود در مسکو روسیه می باشد که تنوع زیادی نیز در کالاهای خود دارد. در بازار ایزمایلوا می توانید عروسک های چوبی روسی معروف به ماتروشکا و صنایع دستی مربوط به جنگ سرد، جواهرات ساخته شده از کهربا، یادداشت های رهبران شوروری سابق، دوربین های عکاسی و شکاری، پوست حیوانات،کلاه و شال از جنس پوست، صنایع دستی روسیه و مجموعه تابلوهای نقاشی اصل را خریداری کنید. به مصافرین تور روسیه پیشنهاد می شود زمان مناسبی برای گشت و گزار در این بازار بگذارند زیرا که با کمی صبر می توانید اجناسی مطلوب با قیمتی کاملا مناسب تهیه کنید.


از ویژگی های این بازار می توان به نزدیک بودن آن به ایستگاه اتوبوس و مترو اشاره کرد که از هرجای مسکو می توانید در عرض 10 تا 20 دقیقه به ایزمایلوا برسید. یکی از جذابیت فروشندگان این بازار این است که همانند ایران می توانید چونه بزنید و تخفیف خوبی از بومیان خون گرم مسکو بگیرید. با قدم زدن در ایزمایلوا هم می توانید خرید کنید هم خوراکی های خوشمزه و محلی همچنین نوشیدنی های گوارا، مسکو را تهیه کنید که در سرتاسر این بازار غرفه دارند.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز بازار ایزمایلوا
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
سایه 21 شهریور 97
4
بازار ایزمایلوا خیلی بازار خوبیه می تونید خیلی سوغاتی و صنایع دستی قشنگی پیدا کنید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.