مرکز خرید مانژ

یکی از بهترین و معتبرترین مراکز خرید در مسکو روسیه مرکزخرید مانژ واقع در میدان اصلی شهر یهنی میدان مانژ می باشد. اسم اصلی این مرکز تجاری اخوتنی می باشد که به خاطر نزدیک بودن آن به میدان مانژ به این نام معروف شده است. مرکز خرید مانژ با انواع برندهای معتبر روز دنیا مثل: تامی، بنتون، شنل، دی اند جی و ... همچنین اجناس ارزان قیمت و سوغاتی، مناسب برای مسافرین تور روسیه می باشد. 

از ویژگی های خاص این مرکز خرید می توان پارکینگ رایگان با ظرفیت بالا، اینترنت بدون سیم، تنوع کالا مناسب با هر سلیقه، همه نوع قیمت از خیلی ارزان تا برندهای با کیفیت گران، محیطی دلباز با سیستم گرمایشی و سرمایشی، سیستم تهویه مطبوع و وجود انواع رستوران و کافه در طبقه آخر نام برد. این مجتمع تجاری با این که به نسبت فروشگاه های موجود در سطح شهر کوچک است ولی به راحتی پاسخگوی تمامی سلیقه ها می باشد به طوری که پس از رفتن به مرکز خرید مانژ دست خالی خارج نمی شوید.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز مرکز خرید مانژ
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری