امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به اموریراس

اموریراس

مرکز خرید اموریراس واقع در مرکز شهر لیسبون پرتقال یکی از قدیمی ترین مراکز تجاری این کشور می باشد. این فروشگاه با وجود 400 مغازه، چهل و پنج رستوران، هشت سینما، باشگاه تناسب اندام، اداره پست، 20 رستوران و باشگاه تناسب اندام بزرگ ترین مرکز خرید لیسبون پرتغال است.

جذاب ترین بخش سفر به هر شهر و کشوری خرید کردن و خرید سوغاتی می باشد که می تواند جزو اصلی ترین قطب های جذب گردشگری ان کشور به حساب بیاید. مرکز خرید اموریراس درست در مرکز شهر لیسبون پرتغال واقع شده که دسترسی به ان با کلیه ی وسایل نقلیه عمومی مقدور می باشد. این مرکز خرید به علت این که هم شامل اجناس ارزان و هم اجناس برند و مارک دار گران می باشد مورد استقبال عموم گردشگران قرار گرفته تا هر کسی با هر سطح مالی بتواند از ان جا خرید کند.

تنوع بالای کالا در این مجتمع خرید به قدری بالاست که هر کسی با هر رنج سنی می تواند خرید مناسب داشته باشد و با رضایت مندی از ان خارج شود. توصیه می کنم اگر به سوچی روسیه سفر کردید از این مرکز خرید دیدن فرمایید. اموریراس معروف ترین مرکز خرید لیسبون با دارا بودن انواع غرفه های پوشاک، کیف، کفش، لوازم ورزشی، لوازم ارایشی، وسایل برقی و ... پاسخ گوی تمامی نیاز یک گردشگر می باشد.

نظرات مردم درباره اموریراس

مونا 19 اردیبهشت 96
4
من سه بار رفتم لیسبون پرتفال، اصلا جای مناسبی برای خرید نیست..
درج نظر