مرکز خرید مرانی

مرکز خرید مرانی واقع در مرکز شهر تفلیس یکی از مجتمع های خرید کوچک در 4 طبقه می باشد که با توجه به وسعت کمی که به نسبت مراکز خرید دیگر دارد دارای انواع برندهای روز دنیا است. برندهایی چون: شنل، زارا، گوچی، منگو، آدیداس، نایک، لاگوست، دلچی گابانا، دی اند جی، ماسیما دیوتی و ... .  با توجه به موقعیت قرار گیری مرکز خرید مرانی دسترسی بسیار خوبی به هتل های مهم تفلیس دارد . نکته مهم این که این مجتمع تجاری از مناطق مختلف گرجستان ون های مخصوص رفت و برگشت رایگان دارد که طبق ساعات تعیین شده در طول روز انجام می شود.

گردشگران تور گرجستان می توانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را در این فروشگاه تهیه کرده و اوقات خوشی را درآن جا سپری کنید همچنین می توانید بعد از خرید کردن و گشت و گذار به صرف غذا و استراحت در کافه ها و رستوران های طبقه آخر این مرکز خرید بپردازید. اکثر گردشگران تور گرجستان که برای خرید سوغاتی به مرکز خرید مرانی می آیند از سینماهای موجود در این مجموعه ی مجهز استقبال خوبی می کنند.

از آن جایی هم که یکی از آداب و رسوم ما پارسی زبانان این است که به هنگام سفر، به هر شهری که برویم به دنبال تحفه ای برای عزیزانمان می گردیم تا به عنوان سوغاتی برایشان تهیه کرده و بیاوریم، ترجیح می دهیم تا در کنار تفریح و گشت و گذارمان سوغاتی هایمان را هم تهیه کنیم. یکی از مراکز خرید گرجستان که می تواند هم از لحاظ تفریحی و هم از لحاظ خرید سوغاتی نیازهایمان را برطرف سازد، مرکز خرید مرانی می باشد. این مرکز خرید که در سال 2009 میلادی و به منظور گسترش و رونق بخشیدن به عرصه مد و پوشاک تاسیس شده است. در سفر با تور گرجستان حتما از این مرکز خرید دیدن فرمایید.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره مرکز خرید مرانی

فریبا 26 شهریور 97
2
تو مرکز خرید مرانی می تونید برند های خوبی پیدا کنید من از منگو و زارا خیلی خرید های خوبی کردم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر