مرکز خرید اوزدیلک پارک استانبول

مرکز خرید اوزدیلک پارک در میان مردم استانبول و گردشگرانی که به این شهر سفر می کنند یکی از محبوب ترین مراکز خرید به شمار می رود چرا که این مرکز خرید جزء مراکز خرید اقتصادی شهر بوده و انواع کالاهای مورد نیاز مانند پوشاک و غیره در آن یافت می شود. جالب است بدانید مرکز خرید اوزدیلک پارک جزء برترین مراکز خرید استانبول نیز به شمار می رود.
مرکز خرید اوزدیلک پارک در منطقه شیشلی، محله لونت، خیابان بیوک دره و پلاک 181 قرار دارد لذا در صورتیکه وسیله نقلیه ندارید با استفاده از وسایل نقلیه عمومی بخصوص مترو، دسترسی آسانی به مرکز خرید خواهید داشت. گردشگران تور استانبول می توانند همه روزه از ساعت 10 صبح الی 10 شب از این مرکز خرید بازدید کنند و لازم به ذکر است برای بازدید از تمام فروشگاه ها و امکانات مرکز خرید بالای 3 ساعت زمان نیاز است.

 

مرکز خرید اوزدیلک پارک استانبول


در مرکز خرید اوزدیلک پارک اکثر فروشگاه ها به پوشاک اختصاص داده شده و برخی از محبوب ترین برندهای دنیا در مرکز خرید شعبه دارند اما بخش قابل توجهی از فروشگاه های اوزدیلک پارک، برندهای داخلی پوشاک هستند که هم قیمت های ارزان ترین نسبت به بقیه داشته و هم محبوب تر هستند. 
همچنین خوب است بدانید در نزدیکی مرکز خرید اوزدکیلک پارک، مراکز خرید مترو سیتی و کنیون قرار دارند لذا با توجه به تنوع اجناس در اوزدیلک پارک در صورتی که کالای مورد نیاز خود را در این مرکز خرید پیدا نکردید می توانید به آن دو مرکز خرید مراجعه کنید. در آخر لازم به ذکر است در اوزدیلک پارک فست فودها و کافه های مختلفی وجود دارد که برگر کینگ، کی اف سی و آربیز در معروف ترین و محبوب ترین رستوران ها و کافه های مرکز خرید به حساب می آیند. 
 

گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما