مرکز خرید اوزدیلک پارک استانبول

تاریخ انتشار : ۲۲ تیر زمان مطالعه : 4 دقیقه تعداد بازدید : 326

مرکز خرید اوزدیلک پارک در میان مردم استانبول و گردشگرانی که به این شهر سفر می کنند یکی از محبوب ترین مراکز خرید به شمار می رود چرا که این مرکز خرید جزء مراکز خرید اقتصادی شهر بوده و انواع کالاهای مورد نیاز مانند پوشاک و غیره در آن یافت می شود. جالب است بدانید مرکز خرید اوزدیلک پارک جزء برترین مراکز خرید استانبول نیز به شمار می رود.
مرکز خرید اوزدیلک پارک در منطقه شیشلی، محله لونت، خیابان بیوک دره و پلاک 181 قرار دارد لذا در صورتیکه وسیله نقلیه ندارید با استفاده از وسایل نقلیه عمومی بخصوص مترو، دسترسی آسانی به مرکز خرید خواهید داشت. گردشگران تور استانبول می توانند همه روزه از ساعت 10 صبح الی 10 شب از این مرکز خرید بازدید کنند و لازم به ذکر است برای بازدید از تمام فروشگاه ها و امکانات مرکز خرید بالای 3 ساعت زمان نیاز است.

 

مرکز خرید اوزدیلک پارک استانبول


در مرکز خرید اوزدیلک پارک اکثر فروشگاه ها به پوشاک اختصاص داده شده و برخی از محبوب ترین برندهای دنیا در مرکز خرید شعبه دارند اما بخش قابل توجهی از فروشگاه های اوزدیلک پارک، برندهای داخلی پوشاک هستند که هم قیمت های ارزان ترین نسبت به بقیه داشته و هم محبوب تر هستند. 
همچنین خوب است بدانید در نزدیکی مرکز خرید اوزدکیلک پارک، مراکز خرید مترو سیتی و کنیون قرار دارند لذا با توجه به تنوع اجناس در اوزدیلک پارک در صورتی که کالای مورد نیاز خود را در این مرکز خرید پیدا نکردید می توانید به آن دو مرکز خرید مراجعه کنید. در آخر لازم به ذکر است در اوزدیلک پارک فست فودها و کافه های مختلفی وجود دارد که برگر کینگ، کی اف سی و آربیز در معروف ترین و محبوب ترین رستوران ها و کافه های مرکز خرید به حساب می آیند. 
 

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
تور استانبول ۲۰ خرداد
۴
۲۰ خرداد - ۲۴ خرداد
آسمان
معراج
فرجام پرواز
مشاهده تور
۵,۲۷۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور استانبول خرداد
۵
۱۹ خرداد - ۲۷ خرداد
قشم ایر
قشم ایر
قصر شایان
مشاهده تور
۵,۶۵۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور استانبول خرداد
۶
۱۸ خرداد - ۲۴ خرداد
قشم ایر
قشم ایر
آرشین پرواز
مشاهده تور
۶,۳۷۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور استانبول ۱۵ خرداد
۴
۱۵ خرداد - ۱۹ خرداد
قشم ایر
ایران ایر تور
فلات پارس
مشاهده تور
۵,۸۰۰,۰۰۰
مشاهده تور
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به مرکز خرید اوزدیلک پارک استانبول