مرکز خرید اوزدیلک پارک استانبول

مرکز خرید اوزدیلک پارک در میان مردم استانبول و گردشگرانی که به این شهر سفر می کنند یکی از محبوب ترین مراکز خرید به شمار می رود چرا که این مرکز خرید جزء مراکز خرید اقتصادی شهر بوده و انواع کالاهای مورد نیاز مانند پوشاک و غیره در آن یافت می شود. جالب است بدانید مرکز خرید اوزدیلک پارک جزء برترین مراکز خرید استانبول نیز به شمار می رود.
مرکز خرید اوزدیلک پارک در منطقه شیشلی، محله لونت، خیابان بیوک دره و پلاک 181 قرار دارد لذا در صورتیکه وسیله نقلیه ندارید با استفاده از وسایل نقلیه عمومی بخصوص مترو، دسترسی آسانی به مرکز خرید خواهید داشت. گردشگران تور استانبول می توانند همه روزه از ساعت 10 صبح الی 10 شب از این مرکز خرید بازدید کنند و لازم به ذکر است برای بازدید از تمام فروشگاه ها و امکانات مرکز خرید بالای 3 ساعت زمان نیاز است.

 

مرکز خرید اوزدیلک پارک استانبول


در مرکز خرید اوزدیلک پارک اکثر فروشگاه ها به پوشاک اختصاص داده شده و برخی از محبوب ترین برندهای دنیا در مرکز خرید شعبه دارند اما بخش قابل توجهی از فروشگاه های اوزدیلک پارک، برندهای داخلی پوشاک هستند که هم قیمت های ارزان ترین نسبت به بقیه داشته و هم محبوب تر هستند. 
همچنین خوب است بدانید در نزدیکی مرکز خرید اوزدکیلک پارک، مراکز خرید مترو سیتی و کنیون قرار دارند لذا با توجه به تنوع اجناس در اوزدیلک پارک در صورتی که کالای مورد نیاز خود را در این مرکز خرید پیدا نکردید می توانید به آن دو مرکز خرید مراجعه کنید. در آخر لازم به ذکر است در اوزدیلک پارک فست فودها و کافه های مختلفی وجود دارد که برگر کینگ، کی اف سی و آربیز در معروف ترین و محبوب ترین رستوران ها و کافه های مرکز خرید به حساب می آیند. 
 


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مرکز خرید اوزدیلک پارک استانبول
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابه

تور استانبول 4 و 5 و 6 بهمن 98
4 شب
ایران ایر تور
جانیار پرواز
5 بهمن - 11 بهمن

تور استانبول 11 بهمن 98
10 شب
ایران ایر تور
اسطوره بیستون
11 بهمن - 21 بهمن

تور استانبول 9 و 10 و 11 بهمن 98
4 شب
ماهان
آرشین پرواز
11 بهمن - 15 بهمن

تور استانبول 20 بهمن 98
4 شب
ماهان
ماهان سیر
20 بهمن - 24 بهمن

تور استانبول 10 بهمن 98
4 شب
ایران ایر
همیشه سفر
10 بهمن - 14 بهمن

تور استانبول 5 و 6 و 7 بهمن 98
4 شب
ایران ایر تور
آرشین پرواز
5 بهمن - 11 بهمن

تور استانبول 8 و 11 و 18 بهمن 98
7 شب
ایران ایر تور
ندا پرواز
11 بهمن - 25 بهمن

تور استانبول 9 و 11 بهمن 98
3 شب
ایران ایر تور
کاخ سپید ملل
11 بهمن - 14 بهمن

تور استانبول 10 بهمن 98
6 شب
ایران ایر تور
گردشگر زمان
10 بهمن - 16 بهمن

تور استانبول 10 بهمن 98
7 شب
ایران ایر تور
اسطوره بیستون
10 بهمن - 17 بهمن