امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مرکز خرید سردیکا سنتر

مرکز خرید سردیکا سنتر

مرکز خرید سردیکا سنتر در شهر صوفیه واقع شده است و یکی از معروف ترین مراکز تجاری شهر به شمار می آید و در این نوشته به معرفی مرکز خرید سردیکا سنتر و بررسی امکانات موجود در آن خواهیم پرداخت


مرکز خرید سردیکا سنتر یکی از مراکز خرید نسبتاً تازه تأسیس شهر صوفیه می باشد که در سال 2010 افتتاح شده است و بیش از 210 فروشگاه دارد.
این مجموعه تجاری امکانات بسیاری را در خود جای داده است و فروشگاه های آن اجناسی بسیار متنوع و با کیفیت را به مشتریان خود عرضه می کنند.
از امکانات رفاهی موجود در این مرکز خرید می توان به رستوران های متعدد، چندین کافه، فود کورت، دستگاه های خودپرداز، پارکینگ با ظرفیت 1600 خودرو، مرکز نگهداری از کودکان، سالن زیبایی، پله برقی، آسانسور و غیره اشاره کرد که گردشگران تور صوفیه می توانند از این امکانات استفاده کرده و لحظات شادی را در این مجموعه سپری کنند.
اگر قصد خرید از برند های معروف جهان را دارید مرکز خرید سردیکا سنتر می تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد چرا که برخی از فروشگاه های موجود در این مجموعه نمایندگی برند های معتبر جهان نظیر زارا، برشکا، آدیداس، ال سی وایکیکی، اچ اند ام، شنل، کمپر، دیزل، ماسیمودوتی، نایک و غیره می باشند و گردشگران می توانند جدید ترین اجناس برند را با قیمت جهانی از این فروشگاه ها خریداری کنند.
چنانچه قصد بازدید از این مرکز خرید را دارید باید بدانید که ساعت کاری این مرکز تجاری همه روزه از 10:00 تا 22:00 می باشد لازم به ذکر است که این مرکز خرید در روز های یک شنبه تعطیل می باشد.
توجه داشته باشید که فاصله این مرکز تجاری تا مرکز شهر صوفیه تنها 10 دقیقه پیاده روی می باشد و گردشگران تور صوفیه به راحتی می توانند خود را به این مجموعه برسانند
درج نظر