مرکز خرید ستاره نیس

مرکز خرید ستاره نیس یکی از مدرن ترین مراکز خرید موجود در شهر نیس می باشد و بسیاری از گردشگران در سفر خود به این شهر از مرکز خرید ستاره نیس بازدید می کنند، ما در این مقاله قصد داریم فروشگاه ها و امکانات موجود در این مرکز خرید شیک را مورد بررسی قرار دهیم بنابراین اگر قصد سفر به نیس را دارید در ادامه با لحظه آخر همراه باشید.
مرکز خرید نیس در سال 1982 به منظور ارائه خدمات رفاهی به مردم گردشگران شهر نیس افتتاح شد و امروزه یکی از معروف ترین و بهترین مراکز خرید موجود در شهر نیس به شمار می آید.
ساختمان این مرکز خرید در مجموع دارای 4 طبقه می باشد و در هر طبقه فروشگاه های متعددی در حال فعالیت هستند، این مرکز خرید تنوع بسیاری از فروشگاه ها را در بر می گیرد و گردشگران تور نیس می توانند اجناسی مانند کیف، کفش، پوشاک، جواهرات و غیره را خریداری کنند.
در مرکز خرید ستاره نیس نمایندگی انواع برند های فرانسوی و بین المللی وجود دارد و گردشگران تور نیس می توانند اجناس برند و با کیفیت را از این نمایندگی ها خریداری کنند.
گردشگران تور نیس باید بدانند که مرکز خرید ستاره یکی از مراکز خرید گران قیمت ایت شهر محسوب می شود و اگر به دنبال خریدی ارزان هستید این مجموعه تجاری گزینه مناسبی نمی باشد. 
در این مرکز خرید امکانات بسیاری به بازدید کنندگان ارائه می شود که برخی از آن ها عبارتند از پارکینگ، آسانسور، وای فای رایگان، سرویس بهداشتی و غیره.
جالب است بدانید که مجتمع تجاری ستاره نیس از محبوبیت بسیاری در میان مردم و گردشگران شهر نیس برخوردار است و سالانه غریب به 1.5 میلیون نفر از این مجموعه بازدید می کنند.
امیدواریم این مقاله در سفر با تور نیس برای گردشگران این شهر مفید واقع شود.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر