مرکز خرید ای بی سی مال بیروت

شهر بیروت واقع در کشور لبنان، پایتخت این کشور می باشد. این شهر در بین گردشگران به عروس شهر های خاورمیانه معروف می باشد. جاذبه های دیدنی و تفریحی این شهر باعث شده سالانه گردشگران بسیاری تور بیروت را در برنامه سفر خود قرار دهند. در این شهر مراکز خرید جدید و بزرگی برای گردشگرانی که به خرید علاقمند هستند، ساخته شده است. یکی از معروف ترین مراکز خرید این شهر مرکز خرید ای بی سی مال بیروت می باشد.
مرکز خرید ای بی سی مال بیروت در واقع یک مرکز خرید زنجیره ای بوده که در شهر بیروت 3 شعبه دارد. در بین شعبه های موجود در این شهر، شعبه اشرفیه از محبوبیت بیشتری در بین گردشگران تور بیروت برخوردار بوده و یکی از پربازدید ترین مراکز خرید بیروت محسوب می شود. تاریخچه مراکز خرید زنجیره ای ای بی سی به سال 1936 باز می گردد و به طور کلی دارای 6 شعبه در لبنان می باشد.
ساختمان 4 طبقه مرکز خرید ای بی سی اشرفیه دارای طراحی بسیار زیبا و لوکس می باشد. درون این مرکز خرید برند های مطرح بین المللی مانند ورساپی، دیور، پاندورا، زارا، ماسیمو دوتی، اکسچنج و چندین برند دیگر فعالیت دارند. به طور کلی این مرکز خرید شامل فروشگاه های متنوعی مانند فروشگاه پوشاک، لوازم آرایشی، کیف و کفش و زیورآلات می باشد. گردشگران تور بیروت می توانند به سینمای موجود در این مرکز خرید رفته و به تماشای فیلم های روز دنیا بپردازند. این سینما شامل 7 سال می باشد. همچنین درون این مرکز خرید زمین بازی به نام آی پلی وجود داشته که مخصوص کودکان می باشد. گردشگران تور لبنان می توانند در رستوران های موجود در این مرکز خرید به صرف غذاهای خوش طعم و با کیفیت بپردازند. از دیگر امکانات این مرکز خرید می توان به اینترنت پرسرعت رایگان، کمد های نگهداری وسایل، خشکشویی، خدمات واکس کفش، ویلچر، صرافی، خودپرداز، تاکسی سرویس، کارواش و پارکینگ اشاره کرد.
گزارش مشکل
درج نظر