مرکز خرید اوروپتسکی مسکو

مرکز خرید اوروپتسکی مسکو، یکی از بهترین مراکز خرید موجود در شهر مسکو است. گردشگران تور مسکو همواره می توانند تنوعی از کالاهای مختلف و با کیفیت را در مرکز خرید اوروپتسکی مسکو تهیه کنند.
مسکو، پایتخت روسیه، یکی از شهر های محبوب گردشگری است که دارای جاذبه های گردشگری و تفریحات زیادی می باشد. مسکو به دلیل اینکه سالانه میزبان میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا می باشد، مراکز خرید زیادی را برای گردشگران تور مسکو در نظر دیده است تا بتوانند در میان آن ها، انواع سوغاتی های خود را تهیه کنند. یکی از مراکز خرید محبوب این شهر مرکز خرید اوروپتسکی مسکو است.
این مرکز خرید یکی از مراکز خرید بزرگ و مدرن مسکو است که تنوعی از انواع کالاهای با کیفیت را دارا می باشد. لازم به ذکر است یکی از مهم ترین شرط ها برای فروش کالا در این مرکز خرید، اصل بودن و با کیفیت بودن کالا است که به لطف آن، شاهد برند های معروف جهانی در ضمینه پوشاک، لوازم خانگی، لوازم الکترونیکی و غیره در مرکز خرید اوروپتسکی هستیم.
این مرکز خرید در سال 2006 بنا شد و یکی از نکات حائز اهمیت آن، نزدیک بودن به مترو است بطوریکه گردشگران تور مسکو می توانند از ایستگاه مترو کیفسکی، با پیاده روی نسبتا کوتاهی به این مرکز خرید دسترسی داشته باشند. مرکز خرید اوروپتسکی بیش از 300 مغازه در 4 طبقه دارد که در کنار آن، دارای رستوران ها و کافه های مختلفی نیز می باشد تا گردشگران تور مسکو بعد از یک خرید طولانی، انواع نوشیدنی های بین المللی و غذاهای محلی و فست فود های لذیذ را در آن ها میل کنند. لازم به ذکر است در مرکز خرید اوروپتسکی شهر بازی کوچکی هم برای کودکان در نظر گرفته شده است که مجهز به دستگاه های مدرنی می باشدو همچنین از دیگر امکانات رفاهی مرکز خرید، می توان به سالن های سینما با پخش انواع فیلم های روز دنیا اشاره کرد.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره مرکز خرید اوروپتسکی مسکو

روژان 31 شهریور 97
0
مرکز خرید اوروپتسکی مسکو مجموعه تریحی توریستی هم داره ؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر