امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به آی اف سی مال

آی اف سی مال

آی اف سی مال یکی از بهترین، بزرگترین و مدرن ترین مراکز خرید در چین است بطوریکه گردشگرانی که به شهر شانگهای سفر می کنند می توانند در آی اف سی مال هر نوع کالایی که بخواهند را پیدا کرده و تهیه کنند.

شانگهای، یکی از بنادر محبوب و توریستی چین است که سالانه میلیون ها گردشگر از جاذبه های گردشگری و تفریحات آن بازدید می کنند. این شهر دارای مراکز خرید زیادی می باشد که اکثر آن ها جزء بزرگترین مراکز خرید چین هستند و هرکدام دارای ویژگی های منحصر به فرد خود هستند. یکی از مراکز خرید محبوب این شهر، آی اف سی مال است. 

آی اف سی مال در نزدیکی میدان مینگژو واقع شده است. برای ساخت این مرکز خرید، از معماری بی نظیری استفاده شده است که نتیجه آن، ظاهر زیبای مرکز خرید است که مخصوصا در شب، توجه هر گردشگری را به سمت خود جلب می کند. این مرکز خرید، مغازه های زیادی دارد که اکثر آن ها، برند های معروف جهانی در ضمینه های لوازم خانه، لوازم الکترونیک، پوشاک و غیره هستند لذا خرید کردن و تهیه سوغاتی در این مرکز خرید بزرگ و مدرن می تواند تا حدودی برای گردشگران تور شانگهای گران تمام شود. 

آی اف سی مال دارای امکانات رفاهی برای گردشگران نیز می باشد که می توان به فوت کورت، کافه و روف گاردن اشاره کرد. گردشگران تور شانگهای هنگام بازدید از روف گاردن این مرکز خرید، با چشم انداز بی نظیری که از شهر شانگهای و آسمان خراش های آمن به ارمغان می آورد روبرو می شوند. این مرکز خرید در یکی از بهترین نقاط شهر توریستی شانگهای واقع شده است که به موجب آن، گردشگران در هر نقطه از شهر می توانند با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، دسترسی آسانی به این مرکز خرید داشته باشند.


نظرات مردم درباره آی اف سی مال

مرجان 31 شهریور 97
2
ما آی اف سی مال که رفتیم زیاد مالی نبود و خیلیم خوشم نیومد
درج نظر