امتیاز 5 از 5 | از بین 113 امتیاز دهنده به مرکز خرید سولانا

مرکز خرید سولانا

مرکز خرید سولانا در چین با سبک بی نظیر و استثنایی که دارد مورد توجه بسیاری از گردشگران سراسر جهان قرا رگرفته است. جالب است بدانید سبک این مرکز خرید ترکیبی از تجارت پیشرفته به همراه اماکن و مناظر طبیعی می باشد وقتی در این مرکز خرید قدم می زنید با عجایب مختلف ، سورپرایز ها و جوایز گوناگونی رو به رو می شوید که سبک جدیدی برای جذب مشتری در تجارت مرکز خرید سولانا استفاده می شود.
قابل توجه گردشگران تور چین ، پکن شهری است که با کمبود آب رو به رو است اما در این مرکز خرید سه آبنمای زیبا و مدرن در سه طرف می باشد تا مراجعه کنندگان از تماشای این آبنما ها نهایت لذت را ببرند.
در قسمت جنوب شرق مرکز خرید سولانا پارک چائویانگ و در قسمت شمال این مرکز خرید دریاچه ی لندمارک قرار دارد که پس از خرید می توانید به این دو قسمت بروید و از فضا های زیبای آن لذت ببرید.
در مرکز خرید سولانا بیش از 1000 نوع برند های بین المللی و جهانی وجود دارد که مناسب هر نوع سلیقه ای می باشد همچنین در قسمت های مختلف سولانا رستوران ها و کافه ها و اسنک بار های متنوعی قرار دارد که می توانید انواع نوشیدنی ها و غذا های سنتی و بین المللی را میل کنید.
ساعت کاری سولانا در روز های دوشنبه و سه شنبه از ساعت 9:30 صبح تا 23:00 و همچنین در روز های جمعه و شنبه از ساعت 11:00 صبح تا ساعت 22:00 باز می باشد و در دیگر روز های هفته تعطیل مرکز خرید تعطیل است.
برای دسترسی راحت به سولانا سوار خط 10 مترو شوید و ایستگاه لیانگماه پیاده شوید و از خروجی Bخارج و تا  لیانگما کیائو پیاده بروید و به دومین چراغ راهنما که رسیدید مسیرتان را به سمت جنوب ادامه دهید پس از چند دقیقه پیاده روی به سولانا خواهید رسید.
درج نظر