امتیاز 5 از 5 | از بین 108 امتیاز دهنده به خیابان کالور استرات

خیابان کالور استرات

آمستردام یکی از بهترین شهر های هلند به شمار می رود که پر از مراکز خرید و خیابان های پر جنب و جوش مردم و گردشگران در حال گشت و گذار و خرید می باشند.شهر آمستردام پایتخت کشور هلند معروف به سرزمین لاله های نارنجی مملو از مغازه ها و بوتیک های مختلف می باشد که می توانید انواع و اقسام وسایل و پوشاک مورد نظرتان با بهترین کیفیت و برند های معتبر جهانی خریداری نمایید. در این قسمت از لحظه آخر می خواهیم گردشگران تور هلند را با خیابان کالور استرات بیش تر آشنا کنیم تا برای خرید های شخصی و سوغات به خیابان کالور استرات رفته و خرید های خود را با مناسب ترین قیمت انجام دهند.
در ادامه ی خیابان میدان دم و کالورسترات بین مونتپلین مغازه های بزرگ و زنجیره ای ، لباس ، کفش ، کیف و ... نیز وجود دارد.در قسمت مرکزی کالورسترات فروشگاه های مرکزی مارک معروف هلندی مکس قرار دارد که در طبقه ی بالای آن بزرگ ترین عرضه لباس های مدرن مکس برای فروش وجود دارد که در نزدیکی این فروشگاه ، فروشگاه ریچوالز نیز وجود دارد که لوازم آرایشی ، بهداشتی ، بدن و خانه به فروش می رسد.

یکی دیگر از فروشگاه های محبوب خیابان کالور استرات ، آمریکن بوکسنتر نیز می باشد که در این قسمت انواع کتاب های طراحی و موسیقی به فروش می رسد.
در قسمت پایینی خیابان کالور استرات و در نزدیکی مونتپلین گالری کالورتورن وجود دارد که در این بوتیک جنس های گران بها برای افراد خاص به فروش می رسد. در کالورتورن چندین فروشگاه معتبر با برند های نظیر لیوایز ، دیزل ، ام اند اچ ، مارلبورو ، منگو ، نایک ، کلاسیک و تیمبرلند محصولات خود را ارائه می دهند.
به طوری کلی در این خیابان انواع پوشاک ، جواهرات ، زیور آلات ، کتاب ، وسایل دکوری منزل ، وسایل موسیقی ، غذا ، قهوه و بستی پیدا خواهید کرد.

نظرات مردم درباره خیابان کالور استرات

شبنم 27 شهریور 97
2
خیابان کالور استرات خیلی خیابون بازدید و خرید از این خیابون بهتون حس و انرژی خیلی خوبی میده
درج نظر