رستوران مکونگ

عمان یک کشور بندری است که انتهای خلیج نیلگون فارس قرار دارد، رستوران ها و کافه های فراوانی در عمان وجود دارند که اکثر آنها از آداب و رسوم عربی پیروی می کنند. شهر صلاله در جنوب این کشور قرار دارد که به خلیج عدن منتهی می شود. یکی از بهترین رستوران های این شهر رستوران مکونگ است که بسیار متفاوت از سایر رستوران ها می باشد. 

این رستوران به دلیل موقعیت مکانی که دارد مشهوریت بسیاری کسب کرده و توریست های زیادی را به خود جذب می کند. رستوران مکونگ در کنار ساحل عدن می باشد به همین خاطر منظره ای زیبا و بی نظیر به وجود آورده است. نمای ظاهری این رستوران از ستون های بلند سفید رنگ همراه با شیشه هایی کشیده درست شده است. اطراف رستوران مکونگ را درختان نخل تنومند و پایه های چراغ پر کرده اند. 

جایگاه های مختلفی در این رستوران وجود دارد که مشتریان نسبت به سلیقه ای که دارند می توانند خودشان آن را مشخص کنند، جایگاه ها به دو دسته می باشند که این دو دسته شامل: فضای داخلی که بسیار بزرگ و لوکس بوده که می توان بر روی مبل های موجود و یا بر روی صندلی ها نشست، فضایی با نور ملایم و رنگی تاریک که با شمع ها و یا چراغ های کوچک روشن شده است. جایگاه دیگر در قسمت بیرونی رستوران که منتهی می شود به ساحل قرار دارد که دارای مبل های مدرن و میزهای شیک می باشد. 

غذاهای معروف رستوران مکونگ اکثرا بین المللی بوده از جمله کشورهای ویتنام، هند و تایلند که از محبوبیت بالایی برخوردارند. استیک ها، سالاد های متنوع، پاستاها و غذاهای دریایی هم جزو غذاهای بسیار لذیذ رستوران مکونگ هستند. همچنین نوشنیدنی های مختلف و سازگار با انواع ذاعقه ها بوده که معروف ترین آن ها دمنوش های محلی می باشند که مورد استقبال اکثر مشتریان قرار می گیرند. گردشگران محترم تور عمان برای صرف غذایی لذیذ و متفاوت این رستوران را از یاد نبرند. رستوران مکونگ در تمام طول هفته آماده پذیرایی و خدمت رسانی به مشتریان عزیز و گردشگران محترم می باشد.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران مکونگ

قاسم حدادی 19 تیر 96
3
شما داریم از غذاهای آسیایی این رستورا ن بیشتر تعریف می کنید یعنی غذاهای بین المللی این رستورا ن نداره یا زیاد خوب نیست؟
فریده شیرازی 19 تیر 96
3
من یعنی در این رستورا ن انقدر عاشق نمای شهر شده بودم که از غذاها چیزی نفهمیدم.
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر