امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به رستوران اوبلوموف مسکو

رستوران اوبلوموف مسکو

همه می دانیم که نصف جذابیت روسیه به مکان های تاریخی و و گردشگری آن است و نیم دیگر به غذاهایش، که دقیقا می شود نقطه ضعف ما ایرانی ها. اما در میان تمای رستوران های بی شماری که در روسیه وجود دارد، رستوران اوبلوموف مسکو چیزی است که مشابه اش را شاید هرگز نتوانید ببینید.

رستوران اوبلوموف مسکو با سرو انواع و اقسام غذا های لذیذ روسی و بین المللی، عقل و هوش را از سر شما به راحتی پرانده و شما را مست غذاها و دسر های خوش خط و خال خود می سازد.

ظاهر رستوران اوبلوموف مسکو را می توان عجیب و غریب دانست. چرا که متشکل از سه طبقه با دکور های جدا بوده که در عین متفاوت بودن از یکدیگر، سبک و سیاق زندگی اشراف زادگان روسی را برای شما به نمایش می گذارد. طبقه اول این رستوران کانی دنج و مناسب برای صرف یک وعده غذایی لذیذ در کنار خانواده بوده اما طبقه دوم برای مناسبات رسمی تر همچون جلسات کاری مورد استفاده مشتریان قرار می گیرد. اما طبقه سوم این رستوران کامل با دو طبقه دیگر متمایز است. چرا که کاملا به سبک شرقی ساخته شده و از این حیث برای گردشگرانی که از آسیا و به وسیله تور روسیه به مسکو می روند بسیار جالب است. در این میان جالب ترین نکته این است که پس از صرف غذا شما را به اتاقی مبله راهنمایی می کنند تا در آرامش کامل و آسایش تام، از دسر خود لذت ببرید.نظرات مردم درباره رستوران اوبلوموف مسکو

برزین 2 مهر 97
3
زمانی که وارد رستوران اوبلوموف مسکو می شوید حس می کنید وارد یک رستوران ایرانی شدید از بس که شبیه رستوران های ایرانی هست
درج نظر