رستوران اسپوندی

رستوران اسپوندی یکی از معروف ترین رستوران های یونان می باشد که در شهر آتن واقع شده است. این رستوران که دارای کیفیتی همچون رستوران های بین المللی می باشد، اولین بار در سال 1996 میلادی توسط آپوستولیس تراستلیس، در قسمت مرکزی شهر آتن که امروزه منطقه ای تاریخی به حساب می آید افتتاح گردید.

رستوران اسپوندی دارای یک تیم قوی، متشکل از بهترین سرآشپزان آتن و پیشخدمت های مجربی می باشد که با تمام قوا در تلاش اند، تا برترین طمع و با کیفیت ترین غذا ها را برای مشتریان خود سرو نمایند. جالب است بدانید که تمامی این تلاش ها توانسته برای دوازده سال متوالی، رستوران اسپوندی را به برترین رستوران در یونان تبدیل نماید. همچنین پرسنل رستوران توانستد در طی مدت زمان کوتاهی، موفق به کسب جوایز بین المللی بی شماری شوند. همین موضوع سبب آن شد که این رستوران به محبوبیت فوق العاده ای در میان مردم دست پیدا کند و تبدیل به مکانی شود که علاوه بر مردم آتن، گردشگران تور یونان را هم به سوی خود بکشاند.

آشپزان حرفه ای رستوران اسپوندی همه روزه به طبخ عنواع غذا های سنتی یونانی، فرانسوی، مدیترانه ای و بین المللی گوناگونی می پردازند، که با تلفیق کردن هنر آشپزی مدرن و کلاسیک، همچون یک تابلوی نقاشی آن را رنگ آمیزی می کنند. شاید این رستوران دو ستاره بیشتر نداشته باشد اما طمع لذیذی از غذاهای تازه و رنگارنگ را برای شما به ازمغان می آورد که سطح قیمت های آن پائین بوده و نمونه ی آنها را در هیچ جای دیگری نمی توانید بیابید.

رستوران اسپوندی دارای فضایی لوکس و در عین حال آرامش بخش می باشد که درون یک خانه ی قدیمی ساز جای گرفته و دارای باغی سرسبز است که دارای انوای زیبایی از گیاهان گوناگون بوده و به مراجعین حس آرامش خاصی را القا می نماید. البته توجه داشته باشید که شما تنها کسی نیستید که پای به این رستوران می گذارید و می خواهید از فضای سرسبز آن در میان نور پردازی های خیره کننده لذت ببرید. پس حتما قبل از مراجعه حضوری، با شماره ی +30 21 0752 0658 تماس گرفته و میز مورد نظر خود را رزرو نمایید تا با مشکل نبود میز خالی مواجه نشوید.

همچنین فضای داخلی رستوران اسپوندی به وسیله ی کاغذ های دیواری طرح داری تزئین شدهاست. شما می توانید در سرتاسر سالن غذاخوری شاهد انواع مختلف از گل های کاغذی باشید، که باعث به وجود آمدن فضائی زیبا و رمانتیک شده که نظر عشاق جوان را به سوی خود جلب می نماید.

لیست غذا های رستوران اسپوندی، زیر نظر سرآشپز اگلوس لاندوس به طرز متفاوت و خلاقانه ای تهیه شده و به صورت فصلی در اختیار مشتریان قرار می گیرد. از جمله غذاهای رستوران اسپوندی که در میان مردم از محبوبیت بسیاری برخردار است، می توان به خرچنگی اشاره کرد که همراه با ژله ای از سبزیجات سرو می شود. در کنار این غذای لذیذ کبابی از فیله ی گوسفند به همراه لیموی تازه و گشنیز سرو می شود که حتما باید یکبار آن را تجربه کنید.

اما اگر این دو غذای محبوب را کنار بگزاریم، غذای مخصوصی که توسط سرآشپز سرو می ود چیز دیگریست و شما پس از چشیدن یک قاشق از آن، طمع بخصوصش را هرگز از یاد نخواهید برد. پس اگر زمانی گذرتان به آتن افتاد، حتما سری به رستوران اسپوندی بزنید و غذای مخصوص سرآشپز را سارش دهید

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران اسپوندی

یکتا 1 مهر 97
2
می دونستید که سر آشپز رستوران اسپوندی خیلی معروف هست؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر