رستوران دینگ دانگ

رستوران دینگ دانگ نام یکی از برترین رستوران های موجود در سنگاپور می باشد و این بخش از سایت لحظه آخر به معرفی این رستوران اختصاص دارد، اگر از علاقمندان به شکم گردی در سنگاپور هستید در ادامه با ما همراه باشید تا رستوران دینگ دانگ را بهتر بشناسید.
رستوران دینگ دانگ یک رستوران آسیایی بسیار محبوب می باشد که طرفداران بسیاری در میان گردشگران تور سنگاپور و مردم محلی دارد. غذا هایی که در رستوران دینگ دانگ سنگاپور سرو می شوند بسیار با کیفیت و لذیذ هستند و علت محبوبیت این رستوران همین امر می باشد.
ساختمان رستوران دارای چندین طبقه می باشد که این طبقات به وسیله راه پله مارپیچ به هم متصل شده اند و مشتریان به وسیله این پله ها می توانند خود را به طبقات فوقانی برسانند.
طراحی فضای داخلی این رستوران بسیار دوستانه و زیبا می باشد و حس آرامش را به مشتریان خود القا می کند، همچنین رفتار حرفه ای پرسنل نیز یکی از ویژگی های مثبت این مجموعه محسوب می شود.
اگر قصد مراجعه به این رستوران را دارید باید بدانید که رستوران دینگ دانگ با ارائه خدمات و منوی با کیفیت و همچنین دارا بودن قیمت های مقرون به صرفه یکی از بهترین گزینه ها برای صرف غذا در سنگاپور به شمار می آید.
گردشگران تور سنگاپور باید توجه داشته باشند که ساعت کاری این رستوران همه روزه از 12 ظهر تا 3 بعد از ظهر و از 6 عصر تا 12 شب می باشد، همچنین باید بدانید که رستوران دینگ دانگ در روز های یکشنبه تعطیل است.
غذاخوری دینگ دانگ در خیابان آمور 115 واقع شده است و گردشگران تور سنگاپور برای مراجعه به این رستوران می توانند به وسیله ام آر تی به ایستگاه تلوک آیر که نزدیک ترین ایستگاه ام آر تی به رستوران می باشد، بروند.
آدرس: 115Amoy Street, Singapore 069935
شماره تماس: 65570189-65+
وب سایت: www.dingdong.com.sg
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما