رستوران صوفی شیراز

رستوران صوفی شیراز یکی از بهترین رستوران های موجود در این شهر توریستی می باشد که انواع غذا های ایرانی و محلی شیراز را سرو می کند. در این مقاله قصد داریم رستوران صوفی شیراز را مورد بررسی قرار دهیم به همین جهت اگر قصد سفر به شهر شیراز را دارید در این مقاله با لحظه آخر همراه شوید.
رستوران صوفی شیراز دارای دو شعبه می باشد که یکی از آن ها در خیابان عفیف آباد و دیگری در خیابان ستارخان شیراز واقع شده اند و دسترسی به هر دو شعبه بسیار آسان می باشد، طراحی این رستوران ها کاملا مطابق با معماری سنتی ایرانی بوده و فضای بسیار آرامی دارند.
اغلب گردشگران تور شیراز که این رستوران را برای صرف غذا های خود انتخاب می کنند از کیفیت غذا ها و نحوه برخورد پرسنل بسیار راضی می باشند به همین جهت اگر قصد دارید غذای خود را در یک رستوران سنتی و با کیفیت نوش جان کنید رستوران صوفی شیراز گزینه بسیار مناسبی برای شما محسوب می شود.
همانطور که پیش تر اشاره کردیم در منوی این رستوران انواع غذا های ایرانی نظیر کباب، قورمه سبزی، قیمه، زرشک پلو با مرغ و همچنین غذا های محلی شیراز مانند خاطره مادر بزرگ به چشم می خورد که گردشگران تور شیراز می توانند با توجه به سلیقه و طبع خود، از میان آن ها سفارش دهند.
یکی از بهترین ویژگی های این رستوران طبخ نان سنگک تازه و سرو آن به همراه خوراک ها می باشد.
امکانات بسیاری در این رستوران برای رفاه حال مشتریان در نظر گرفته شده است که برخی از آن ها عبارتند از موسیقی زنده، وای فای رایگان، سلف سرویس، رزرو تلفنی، سرویس بهداشتی و غیره.
اگر قصد سفر با تور شیراز و رفتن به یکی از شعب رستوران صوفی را دارید بهتر است پیش از مراجعه میز مورد نظر خود را رزرو کنید، چرا که این رستوران با توجه به محبوبیتی که در میان مردم دارد اغل شلوغ می باشد.
امیدواریم این مقاله برای گردشگران تور شیراز و کاربران لحظه آخری مفید واقع شود.

گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر