رستوران بلکانتو

امتحان کردن غذاهای محلی هر کشور یکی از هیجان انگیز ترین بخش ها سفر به شمار می آید، در کشور پرتغال رستوران های بسیاری وجود دارد که غذا های پرتغالی سرو می کنند یکی از این رستوران ها که در شهر لیسبون قرار دارد رستوران بلکانتو می باشد که ما در این مقاله قصد داریم خدمات و منوی رستوران الکانتو را مورد بررسی قرار دهیم.
رستوران الکانتو، رستورانی دنج و معروف می باشد که در خیابان لارگو دو سائو کارلوس شهر لیسبون واقع شده است و انواع غذا های محلی پرتغال را سرو می کند.
این رستوران یکی از بهترین و محبوب ترین رستوران های شهر لیسبون محسوب می شود و طرفداران بسیاری در میان مردم محلی دارد، بی شک علت این محبوبیت ارائه خدمات با کیفیت و همچنین سرو غذا های بسیار لذیذ می باشد.
در منوی رستوران الکانتو انواع غذا های پرتغالی، دسر های محلی و چاشنی های بین المللی به چشم می خورد، گردشگرانی که این رستوران را برای صرف غذا انتخاب می کنند می توانند انواع غذا های پرتغالی را در کنار ترشی های آسیایی و آفریقایی نوش جان کنند.
طراحی فضای این رستوران کاملا پرتغالی می باشد و فضایی کاملا دوستانه دارد. 
تمامی کارکنان و پرسنل رستوران الکانتو بسیار حرفه ای بوده و رفتاری مودبانه و صمیمی با مشتریان دارد. 
یکی دیگر از علل محبوبیت این رستوران شیوه تزئین غذا ها می باشد، اگر در سفر با تور لیسبون به این رستوران مراجعه کنید خواهید دید که غذا ها به شیوه بسیار خلاقانه و متفاوت تزئین می شوند.
اگر قصد سفر با تور لیسبون و صرف غذا در رستوران الکانتو را دارید باید توجه داشته باشید که این رستوران در زمان های سرو نهار و شام بسیار شلوغ می باشد بنابراین بهتر است پیش از مراجعه به رستوران میز خود را رزرو کنید.
امیدواریم این مقاله در سفر با تور لیسبون برای گردشگران مفید واقع شود.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران بلکانتو

مهرک 4 مهر 97
4
حتما غذا های سنتی رستوران بلکانتو رو امتحان کنید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر