رستوران هوما

رستوران هوما، یکی از رستوران های خوب بلگراد است که بهترین غذاهای صربستانی را سرو می کند. واقعا طعم غذاهایی که این رستوران سرو می کند، فوق العاد است و مزه های دلچسب آن ها فراموش نشدنی است. اگر می‌ خواهید غذا های غیرمعمول و ترکیبی از آشپزی محلی، آمریکای جنوبی و تایلندی را امتحان کنید، این رستوران دقیقا همان ‌جایی است باید به آن سر بزنید.
در این رستوران بهترین غذاهای صربی را با الهام گرفتن از غذاهای سنتی این منطقه و کمی تغییرات و خلاقیت سرو می‌ شود. سرآشپز این رستوران، Filip Ćirić می باشد که با بهترین و تازه‌ ترین مواد اولیه، غذا هایی سرو می‌ کند که بسیاری از صرب ها و گردشگران برای امتحان کردن آن‌ غذا های دلچسب از مدت‌ها قبل در رستوران هوما، میز رزرو می‌ کنند. طراحی فضای این رستوران، ساده و مدرن می باشد و محیطی دوست‌ داشتنی دارد.
به گردشگران تور بلگراد که به این شهر سفر می کنند، پیشنهاد می شود یک بار هم که شده به این رستوران سر بزنید و از غذا های بی نظیر آن نهایت لذت را ببرند.
همان طور که پیشتر گفتیم رستوران هوما محیط گرم و دلنشینی دارد در هر نقطه از رستوران هوما شما گل مشاهده می کنید. تالار غذا خوری تابستانی آن دارای میز و صندلی چوبی و سفید رنگ است و در اطراف آن ها گلدان های بسیار بزرگی قرار دارد و تالار غذاخوری آن دارای صندلی هایی شیک و زیباست و این تالار دارای پنجره های بزرگ و بسیار بلند است.
زمان های سرو غذا :
صبحانه           7 تا 10:30 صبح
ناهار               12 تا 2 ظهر
شام                7:30 تا 10 شب
در رستوران هوما ورود حیوانات خانگی ممنوع است. 
با تمامی این تفاسیر به گردشگران تور بلگراد پیشنهاد می شود در هنگام سفر خود به این شهر زمانی را در این رستوران سپری کنند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران هوما

گلشید 4 مهر 97
3
بهتره قبل از رفتن به رستوران هوما میز خودتون رو رزرو کنید چون بیش تر مواقع شلوغه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر