امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به رستوران کبایا

رستوران کبایا

اگر به دنبال میل کردن بهترین غذاها در یک رستوران لوکس در شهر پنانگ هستید، رستوران کبایا می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد. در ادامه با رستوران کبایا بیشتر آشنا می شویم.
پنانگ یکی از شهر های لوکس و توریستی مالزی است که دارای جاذبه های گردشگری، مکان های دیدنی لوکس و زیبا و تفریحات مختلفی می باشد. در شهر پنانگ رستوران های مختلفی وجود دارد که هرکدام تنوعی از غذاهای محلی، دریایی، ایتالیایی و غیره را محیط های زیبا و لوکس ارائه می دهد. یکی از این رستوران ها، رستوران کبایا است.
  • رستوران کبایا در میان 856 رستوران در شهر پنانگ، ربته دوم را دارد که نشانه محبوبیت بالا، لوکس بودن و کیفیت بالای غذاهای آن است. این رستوران در خیابان لورانگ استورات واقع شده است که یکی از لوکس ترین خیابان های شهر محسوب می شود. رستوران کبایا ظاهری لوکس و الهام گرفته از معماری های تاریخی دارد که چشم هر گردشگر تور پنانگ را به سمت خود جلب می کند. لوکس بودن ظاهر، در داخل رستوران هم صدق کرده و می توان دکوراسیونی شیک و زیبا به همراه میز ها و صندلی های لوکس را مشاهده کرد. همچنین جالب است بدانید مسیر ورودی رستوران، فضایی سبز و زیبا می باشد که محیطی آرامش بخش را برای گردشگران تور پنانگ به ارمغان می آورد.
رستوران کبایا تنوعی از غذاهای دریایی، محلی، اروپایی، ایتالیایی و بین المللی دارد که توسط سرآشپزان مجرب رستوران طبخ شده اند. لازم به ذکر است سرآشپزان این رستوران آموزش های زیادی دیده اند تا بتوانند مورد تایید رستوران باشند. همچنین در کنار غذاها، دسر ها و نوشیدنی های لذیذ هم وجود دارد که برخی از آن ها را فقط در همین رستوران می توان میل کرد. نکته حائز اهمیت راجب غذاها، نوشیدنی ها و دسرها، قیمت بالای آن ها است اما با توجه به محیط رستوران، کمی مناسب به نظر می رسند.

درج نظر