رستوران بابا سالم مسقط

📅 بروزرسانی : ۱۷ تیر ۱۳۹۷ بازدید : 245
رستوران بابا سالم مسقط، یکی از رستوران های محبوب شهر مسقط می باشد که بهترین گزینه برای گردشگرانی است که می خواهند غذایی با کیفیت بالا و قیمت معقول میل کنند. رستوران بابا سالم مسقط، جزء آن دسته رستوران هایی است که غذاهایی که در آن سرو می شوند، در کنار کیفیت بالا، منحصر به فرد نیز می باشند.
مسقط، پایتخت ساحلی عمان که با بیش از 3 هزار کیلومتر مربع مساحت، دارای جاذبه های گردشگری و تفریحات مختلفی می باشد سالانه میزبان هزاران گردشگر از سراسر دنیا است تا گردشگران علاوه بر بازدید از جاذبه های گردشگری و تفریحات، در میان رستوران ها و کافه های این شهر، بهترین غذاهای عمانی و بین المللی را میل کنند. به این دلیل، برخی از رستوران های این شهر، اقدام به سرو غذاهایی می کنند که متمایز از سایر غذاها هستند تا توجه گردشگران تور عمان را به سمت خود جلب کنند. یکی از بهترین رستوران های این شهر که همه روزه میزبان صد ها گردشگر بوده و جزء رستوران های شلوغ مسقط نیز می باشد، رستوران بابا سالم مسقط است.
گردشگرانی که قصد میل کردن غذاهای این رستوران را دارند، می توانند هم در فضای باز که با استفاده از گل ها و گیاهان مختلف، فضایی زیبا و دلنشین را به ارمغان آورده و هم در فضای داخل رستوران، غذاهای لذیذ را میل نمایند. در رستوران بابا سالم، غذاهای عمانی، ترکی و مدیترانه ای با بهترین کیفیت سرو می شوند و نکته حائز اهمیت این است که گردشگرانی که قصد میل کردن غذا در این رستوران دارند، می توانند آشپزخانه رستوران را از نزدیک مشاهده کرده و از کیفیت غذا و رعایت بهداشت اطمینان حاصل فرمایند. همچنین لازم به ذکر می باشد، کیفیت بالای غذاها و خدمات مناسب، باعث شده به لطف گردشگران تور عمان رستوران بابا سالم رتبه 52 را در میان 395 رستوران موجود در مسقط را کسب کند.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره رستوران بابا سالم مسقط

بیژن تیر 1397
17 نفر پسندیدند
من خیلی دوست داشتم رستوران بابا سالم مسقط برم اما واقعا قسمت نشد

lahzeakhar.com/restaurants-full-Information/13187-%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%A8%D8%A7-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%85-%D9%85%D8%B3%D9%82%D8%B7

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به رستوران بابا سالم مسقط