رستوران الیویو

سواحل بسیار زیبای شهر ساموئی، همواره مورد توجه رستوران هایی مانند رستوران اولیویو است تا در کنار سواحل زیبا و آرام، بهترین غذاها و نوشیدنی ها را برای گردشگران سرو کنند. این ایده باعث شده رستورانی مانند رستوران اولیویو جزء محبوب ترین و بهترین رستوران های شهر ساموئی باشد.

ساموئی، یکی از شهر های محبوب و توریستی تایلند است که سالانه میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا به این شهر سفر می کنند تا علاوه بر بازدید از جاذبه های گردشگری و سواحل مختلف، در میان رستوران های آن مانند رستوران اولیویو، انواع غذاهای تایلندی، دریایی و بین المللی را میل کنند. رستوران اولیویو، در سواحل چاونگ ساموئی واقع شده که در گذشته، به عنوان مزرعه نارگیل مورد استفاده قرار می گرفته است. این رستوران در دو محیط باز و بسته، آماده پذیرایی از گردشگران تور ساموئی است. محیط بیرونی رستوران، چشم انداز بی نظیری از ساحل و دریا را به ارمغان می آورد که لذت میل کردن انواع غذاهای خوشمزه این رستوران را دو چندان می کند. گردشگران میبایست برای وارد شدن به رستوران، از باغی سرسبز عبور کنند و هنگام وارد شدن به رستوران، با دکوراسیونی شیک به همراه میز ها و صندلی مدرن مواجه می شوند.

رستوران الیویو، جزئ آن دسته رستوران های ساحل چاونگ است که در حال رقابت با هم هستند تا با ارائه کیفیت بالا در کنار قیمت معقول، گردشگران بیشتری را به سمت خود جذب کنند. به این دلیل، رستوران اولیویو رتبه 328 را در میان 1177 رستوران موجود در ساموئی دارد که نشان دهنده محبوبیت قابل توجه آن در میان گردشگران تور ساموئی است. در این رستوران، تنوعی از غذاهای مختلف وجود دارد که به سبک ایتالیایی طبخ می شوند. برخی از غذاهای محبوب این رستوران شامل ماهی تن، لازانیا، خرچنگ، ماهی آزاد دودی و سایر غذاهای معروف تایلندی هستند که باعث شده بیش از 60 صندلی رستوران اولیویو، همیشه پر باشند. 


نظرات مردم درباره رستوران الیویو

هانا 26 تیر 97
0
اوه اوه رستوران الیویو به همین زیبایی عکسش هست ؟ قیمتاشم باید خیلی گرون باشه خیلی رویاییه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر