رستوران گازماخ

📅 بروزرسانی : ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ بازدید : 318
اگر با زبان ترکی آشنایی داشته باشید متوجه می شوید که گازماخ به معنی ته دیگ است. پس طبیعتا وقتی به رستوران گازماخ می روید باید خود را آماده ی خوردن ته دیگ های برشته و لذیذ کنید.
رستوران گازماخ در سطح شهر تبریز زبانزد است و علاوه بر محبوبیت زیاد نزد خود بومیان شهر، برای گردشگران تور تبریز نام آشنا می باشد و بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.
رستوران گازماخ، رستورانی دنج و بسیار آراسته است که همواره غذاهای بی نظیری طبخ می کند، غذاهای رنگارنگ و خوش طعم این رستوران در بشقاب های چینی سرو می شوند و با ذوق و سلیقه ای مثال زدنی تزئین می شوند که بسیار اشتها بر انگیز است و گردشگران تور تبریز را مجاب می کند که باز هم به این رستوران بیایند. در رستوران گازماخ تبریز انواع مختلف غذاهای خانگی تهیه می شود، اما در این بین، کباب تابه ای گازماخ از محبوبیت ویژه ای برخوردار است و هر کسی که آن را امتحان کرده برایش بسیار مطلوب و خوش طعم بوده است.
در این رستوران کوچک، افزون بر کباب تابه ای معروفی که دارد، قیمه، ماهیچه، خورشت هویج و خورشت بادمجان هم بسیار لذیذ طبخ می شود و باب میل توریست های تور تبریز است. رستوران گازماخ تبریز به همراه غذاهای خود روغن حیوانی و دوغ هم سرو می کند که دوغش بسیار دلچسب است. سطح قیمت غذا های این رستوران کمی بالا بوده و هر پرس غذای آن حدود 30 هزار تومان هزینه دارد. این رستوران جزء 3 رستوران برتر شهر تبریز می باشد که مورد توجه گردشگران و توریست های تور داخلی قرار گرفته است و لحظات خوب و خاطره انگیزی را در آن به ثبت می رسانند. تبریز شهر کباب است و خوشمزه ترین و دلپذیرترین کباب ها را می توانید در این شهر میل کنید.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره رستوران گازماخ

تابش مهر 1397
8 نفر پسندیدند
رستوران گازماخ بی نهایت غذا های تبریزی خوبی داره به خصوص کوفته تبریزی های این رستوران رو به هیچ عنوان از دست ندید

lahzeakhar.com/restaurants-full-Information/13172-%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%DA%AF%D8%A7%D8%B2%D9%85%D8%A7%D8%AE

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به رستوران گازماخ