رستوران دلستان

شهر تبریز یکی از شهر های شمال غربی کشور ایران می باشد که سالانه میزبان گردشگران ‏زیادی از اقصی نقاط ایران است از این رو خدمات رفاهی زیادی در سطح این شهر به ‏چشم می خورد در این مقاله قصد داریم رستوران دلستان که یکی از رستوران های ‏معروف شهر تبریز است را به کاربران سایت معرفی کنیم. 
رستوران دلستان تبریز در مهر ماه سال 1385 با مساحتی حدود 350 متر مربع افتتاح شد. ‏معماری رستوران دلستان تلفیقی از معماری سنتی، کلاسیک و مدرن بوده و در تک تک ‏نقاط آن گوشه ای از فرهنگ ایرانی به چشم می خورد. سقف های گنبدی شکل، دیوار ‏های سفالی، حوضچه ی سنتی و پنجره های گره چین شده چوبی همه و همه زیبایی ‏های رستوارن دلستان را دو چندان کرده اند و حس آرامش خاصی را به مشتریان این ‏رستوران القا می کنند. این رستوران با دارا بودن پرسنل بسیار حرفه ای و همچنین ‏سرآشپز های مجرب توانسته تا حد بسیار زیادی رضایت مراجعین خود را جلب کند و در ‏مدتی کوتاه به یکی از معروف ترین رستوران های شهر تبریز تبدیل شود. 
در منو این رستوران انواع غذا های محلی تبریز همچنین انواع غذا های اصیل ایرانی به ‏چشم می خورد و خوب است بدانید که تمامی غدا های این رستوران از کیفیت بسیار ‏بالایی برخوردار بوده و به همین جهت رستوران دلستان توانسته برای اولین بار در ‏منطقه گواهینامه استاندارد ایزو از موسسه تی یو وی اینترست (‏TUV intrest‏) و همچنین ‏گواهینامه کنترل بهداشت و ایمنی غذایی از موسسه ‏RoyalCert‏ دریافت کند. 
اگر قصد سفر با تور تبریز را دارید خوب است بدانید که رستوران دلستان شعبه فست ‏فود نیز دارد و گردشگران تور تبریز بسته به سلیقه غذایی خود می توانند به هر یک از ‏شعبات رستوران دلستان مراجعه کرده و در محیطی بی نظیر غذا هایی با کیفیت را نوش ‏جان کنند.‏
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران دلستان

رامینا 4 مهر 97
0
رستوران دلستان کاملا رستوران خوب و دل بازی هست و از معماری زیبایی نشات گرفته
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر