رستوران دکتر ژیواگو

مسکو پایتخت روسیه و یکی از شهر های شلوغ روسیه به شمارمی رود که علاوه بر جاذبه های دیدنی دارای رستوران های بزرگ ، مدرن و متنوعی می باشد.گرچه آشپزی های مسکو خیلی مشهور نباشد اما برای یک بار هم که شده یک وعده خودتون رو در یکی از رستوران مسکو دعوت کنید البته به نسبت قیمت رستوران ها در مسکو کمی گران می باشد اما برای یک بار ارزشش را دارد.در این قسمت می خواهیم مسافران تور مسکو را با یکی از رستوران های زیبا و با کیفیت به نام ، رستوران دکتر ژیواگو آشنا کنیم لطفا ما را تا آخر این مطلب همراهی کنید.
رستوران دکتر ژیواگو با دکوراسیون سفید و قرمزی که دارد از نظر طراحی دکوراسیون در جایگاه خوبی قرار دارد این رستوران در طبقه اول هتل نشنال مسکو رو به روی کرملین واقع شده است که غذا های سنتی روسی را با تغییراتی برای مشتریان خود سرو می کنند به همین دلیل از دیگر رستوران های مسکو متمایز می باشد.
این رستوران کاملا به سبک روسی ساخته شده است ، در تزیینات رستوران دکتر ژیواگو از لوستر بزرگ قرمز رنگ به سبک ستاره کرملین ، کاشی کاری سقف و همچنین نقاشی های زییا توسط نقاشان پر آوازه ی روسی کشیده شده است که در نگاه اول همه مشتریان را به چالش ماجراجویی می کشاند.
منوی رستوران دکتر ژیواگو دارای صبحانه ، انواع غذا های روسی ، دسر و پیش غذا نیز می باشد که به صورت انگلیسی نوشته شده است. از غذا های محبوب این رستوران استیک با سبزیجات می باشد.اگر هم گیاه خوار هستید انواع سالاد ها و غذا های گیاهی پیشنهاد خوبی می باشد.
ساعت کاری رستوران ژیواگو  همه روزه از ساعت 8 صبح تا 24 باز و با غذا های با کیفیت از مشتریان خود به خوبی پذیرایی می کنند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران دکتر ژیواگو

نازآفرین 3 مهر 97
0
رستوران دکتر ژیواگو بی نهایت گرونه به همین دلیل می گم که قبل از رفتن بدونید و شوکه نشید وقتی صورت حسابتون رو دیدید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر