رستوران مانترا

پاتایا یکی از شهرهای رفاهی کشور تایلند بوده که رستوران های زیادی را نیز در خود جای داده است که می توان به رستوران مانترا اشاره کرد. رستوران مانترا در جاده ساحلی شمال پاتایا و در مجاور هتل آماری قرار دارد. هنگام ورود به این رستوران و مشاهده سالن ورودی آن متوجه اعتبار رستوران خواهید شد، سالن ورودی آن با فانوس ها روشن شده و گارسون ها به شما خوش آمد می گویند و به شما کمک می کنند تا آسان تر و راحت تر میز مورد نظرتان را انتخاب کنید همچنین به دلیل وسعت زیاد رستوران نیازی به رزرو میز نیست.


در سالن اصلی رستوران مانترا دکوراسیونی متفاوت و مدرنی را مشاهده می کنید که شاید تا کنون ندیده باشید، تم دکور به رنگ قرمز و مشکی بوده که به همین خاطر روشنایی بسیار ملایم و کمی هم به رستوران بخشیده است، بر روی هر میز یک چراغ جداگانه قرار داده شده که زیبایی میزها را دو چندان کرده است. یکی از جذابیت های این رستوران آزاد بودن آشپزخانه آن می باشد به گونه ای که آشپزخانه با شیشه های بزرگ از سالن اصلی جدا شده و مشتریان می توانند در پشت شیشه ایستاده و به راحتی طرز تهیه غذاها و امور آشپزخانه را مشاهده کنند. منوی رستوران مانترا از تنوع غذایی بسیار بالایی برخوردار است که غذاهای ایتالیایی، ژاپنی، هندی، چینی، تایلندی، مدیترانه ای، کبابی و دریایی را شامل می شود. هر نوع از غذاها آشپز مخصوص خود را داشته تا آن را به بهترین روش تهیه و سرو کند.


می توان گفت رستوران مانترا یکی از بهترین رستوران های شهر پاتایا بوده که برای گردشگران تور پاتایا که به رستوران های لوکس و مدرن علاقه دارند بسیار مناسب است. اگر تعدادتان زیاد است و سلیقه های غذایی کاملا متفاوتی با یکدیگر دارید اصلا نگران نباشید زیرا این رستوران دارای اتاق های جداگانه مخصوص خانواده ها و مشتریان پر جمعیت است و با تنوع غذایی که در منو دارد می تواند جوابگو تمام سلیقه ها و ذاعقه ها باشد. رستوران مانترا در طول هفته از ساعت 17 الی 1 بامداد بعنوان وعده شام با پرنسلی مجرب و آشپزهای حرفه ای آماده پذیرایی از مشتریان گرامی می باشد.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران مانترا

آزاد 3 مهر 97
4
رستوران مانترا یکی از رستوران های لوکس و گرون تایلند هست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر