رستوران ادنو بلغارستان

بخش لذت بخش سفر به هر بخش امتحان غذا های محلی گوناگون می باشد ، اگر در بلغارستان بخواهید در بیرون غذا میل کنید بدانید که حق انتخاب های زیادی دارید ، جالب است بدانید که کشور گرجستان به دلیل داشتن گوجه های بزرگ به اندازه توپ بیس بال و استفاده آن در سالاد و خورشت در دنیا شهرت دارد. در این مطلب می خواهیم شما را با یکی از بهترین رستوران های بلغارستان با نام رستوران ادنو بلغارستان آشنا سازیم تا با سفر به این کشور خوردن غذا در این رستوران بی نظیر را از دست ندهید.
رستوران ادنو بلغارستان رستورانی با غذا های دریایی یونانی می باشد که در قسمت شلوغ بلوار  الکساندروستکا بلغارستان قرار دارد و در هر قسمت روز که به این منطقه بروید مشتریان زیادی به چشمتان می خورد که نشانه کیفیت خوب این رستوران می باشد.
منوی رستوران  ادنو بلغارستان بسیار متنوع می باشد و دارای غذا های لذیذی نظیر انواع سالاد ها ، انواع سوپ ها ، انواع ماهی ها و گوشت های کبابی و همچنین دارای نوشیدنی های خوشمزه ای است.
رستوران ادنو بلغارستان در مرکز شهر بورگاس قرار گرفته است که به راحتی می توانید به این رستوران دسترسی داشته باشید و غذا های دریایی تازه ای را میل کنید و لذت ببرید. منوی متنوع و خوشمزه این رستوران و همچنین دکوراسیون زیبای آن گردشگران تور بلغارستان را به خود جذب کرده است. هزینه هر پرس غذا در رستوران ادنو بلغارستان بین 15 الی 25 لوا نیز می باشد که می توانید پس از کلی گشت و گذار و بازدید از مراکز نزدیک این رستوران برای ساعاتی به رستوران ادنو بروید و از خوردن غذا های خوشمزه ، تازه و با کیفیت لذت ببرید.
آدرس رستوران : مرکز شهر بورگاس ، جنب بلوار الکساندروستکا
ساعت کاری رستوران : 12 الی 24 ( سرو نهار ، عصرانه ، شام و انواع نوشیدنی )

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران ادنو بلغارستان

مستانه 3 مهر 97
4
رستوران ادنو بلغارستان در بین خود مردم بلغارستان محبوبیت خیلی زیادی داره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر