رستوران ادنو بلغارستان

📅 انتشار : 1396/05/10 📅 بروزرسانی : 1401/11/09 ⏱ مطالعه : 3 دقیقه بازدید : 500

رستوران ادنو بلغارستان
آدرس رستوران ادنو بلغارستان
عکس رستوران ادنو بلغارستان

بخش لذت بخش سفر به هر بخش امتحان غذا های محلی گوناگون می باشد ، اگر در بلغارستان بخواهید در بیرون غذا میل کنید بدانید که حق انتخاب های زیادی دارید ، جالب است بدانید که کشور گرجستان به دلیل داشتن گوجه‌های بزرگ به اندازه توپ بیس بال و استفاده آن در سالاد و خورشت در دنیا شهرت دارد. در این مطلب می خواهیم شما را با یکی از بهترین رستوران های بلغارستان با نام رستوران ادنو بلغارستان آشنا سازیم تا با سفر به این کشور خوردن غذا در این رستوران بی نظیر را از دست ندهید.

رستوران ادنو بلغارستان رستورانی با غذا های دریایی یونانی می باشد که در قسمت شلوغ بلوار  الکساندروستکا بلغارستان قرار دارد و در هر قسمت روز که به این منطقه بروید مشتریان زیادی به چشمتان می خورد که نشانه کیفیت خوب این رستوران می باشد.
منوی رستوران  ادنو بلغارستان بسیار متنوع می باشد و دارای غذا های لذیذی نظیر انواع سالاد ها ، انواع سوپ ها ، انواع ماهی ها و گوشت های کبابی و همچنین دارای نوشیدنی های خوشمزه ای است.
سفر به کشور سرسبز اروپایی با جاذبه‌های دیدنی و سواحل جذاب!
رستوران ادنو بلغارستان در مرکز شهر بورگاس قرار گرفته است که به راحتی می توانید به این رستوران دسترسی داشته باشید و غذا های دریایی تازه ای را میل کنید و لذت ببرید. منوی متنوع و خوشمزه این رستوران و همچنین دکوراسیون زیبای آن گردشگران تور بلغارستان را به خود جذب کرده است. هزینه هر پرس غذا در رستوران ادنو بلغارستان بین 15 الی 25 لوا نیز می باشد که می توانید پس از کلی گشت و گذار و بازدید از مراکز نزدیک این رستوران برای ساعاتی به رستوران ادنو بروید و از خوردن غذا های خوشمزه ، تازه و با کیفیت لذت ببرید.

آدرس رستوران ادنو

مرکز شهر بورگاس ، جنب بلوار الکساندروستکا

ساعت کاری رستوران ادنو

 12 الی 24 ( سرو نهار ، عصرانه ، شام و انواع نوشیدنی )
 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4.1 از 5 | از 100 کاربران به رستوران ادنو بلغارستان