رستوران پلاچوتا

سبک غذایی کشور اتریش به خصوص وین پایتخت این کشور از فرهنگ قدیمی و غنی برخوردار می باشد که در سال های اخیر رستوران های متنوعی برای مشتریان و گردشگران افتتاح گردیده که رونق و رشد زیادی کرده است. غذا هایی که در رستوران های اتریش سرو می گردد اکثرا غذا هایی سنتی است که پخت آن در خانه سخت و امکان پذیر نبوده مانند کیک های شکلاتی تورته زاخا  وینی ، شنسیل های کلاسیک وینی و همچنین غذایی به نام Frittatensuppe که در اصل غذای اصیل جنوب آلمان و غذای پر طرفدار اتریشی به نام Tafelspitz  که از گوشت گاو تهیه شده است برای مشتریان سرو می گردد.در این قسمت مسافران تور اتریش را با یکی از بهترین و معروف ترین رستوران اتریش به نام رستوران پلاچوتا بیش تر آشنا خواهیم کرد.
اولین چیزی که با دیدن رستوران پلاچوتا نظرتان را جلب مب کند نوع معماری و ساخت آن نیز می باشد که با ورودی و سقف های شیب دار شیشه ای زیبایی بی نظیری را به این رستوران بخشیده و باعث تمایز این رستوران با دیگر رستوران های اتریش شده است.
یکی از غذا های اتریشی محبوب میان مردم تاس کباب و یا همان Stews نیز می باشد که معروف ترین تاس کباب اتریشی تافلشزپیتز نام دارد که قطعات گوشت آبدار گوساله و سبزیجات پخته می شود و یکی از غذا های ملی اتریش شناخته شده است که می توانید خوشمزه ترین آن را در رستوران پلاچوتا نوش جان نمایید به دلیل این که از مواد و گوشت مرغوب و تازه ای درست می شود.
رستوران پلاچوتا در تمامی روز شلوغ و هیچ وقت این رستوران را خلوت نخواهید دید پس برای رفتن به این رستوران بهتر است از قبل رزرو کنید.
رستوران پلاچوتا همه روزه از ساعت 12 الی 24 آماده پذیرایی از مشتریان و گردشگران تور اتریش در وعده های غذایی نهار ، میان وعده  شام می باشد ، همچنین میانگین قیمت رستوران نسبت به کیفیت متوسط و مناسب می باشد.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران پلاچوتا

آساد 3 مهر 97
4
من یک ماه اتریش اقامت داشتم چند باری رستوران پلاچوتا رو رفتم خیلی قیمت های مناسبی داشت
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر