موزه مایا

کشور مکزیک در سال های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده و در این بین جاذبه های گردشگری موجود در شهر کانکون توانسته این شهر را مورد توجه توریست ها قرار دهد. در این شهر موزه ای به نام "موزه مایا" وجود دارد که تاریخ این کشور را به نمایش گذاشته است. خوب است بدانید که موزه مایا در مرکز این شهر واقع شده و به راحتی می توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

مایا به معنای سرخپوستی بوده و طبیعتا گردشگران تور کانکون در موزه مایا می توانند آثار و تاریخ کهن مربوط به این نژاد را به خوبی درک کنند و به ریشه ی آن ها پی ببرند. علاوه بر آثار باارزش و دیرینه، آثار مدرنی نیز در این موزه به نمایش گذاشته شده است. برخی از آثار تاریخی موزه مایا قدمتی 1000 تا 14000 ساله دارند که این آثار از اطراف شهر جمع آوری شده و در این مکان به نمایش در آمده است. برای مثال اسکلت های به جا مانده از women of the palms مربوط به 1000 سال پیش و اسکلت Tulum به 14000 سال پیش بازمی گردد.
موزه مایا حدود 350 اثر و مجسمه را در خود جای داده که حیرت انگیز بوده، علاوه بر این نقاشی هایی مربوط به معمار مایایی و مجسمه هایی از چیچن ایتزا نیز در این مجموعه وجود دارد که گردشگران تور کانکون را متحیر می کنند.
در اطراف موزه مایا فضای سبز زیبایی وجود دارد که جلوه ی بی نظیری به آن بخشیده است و گردشگران تور مکزیک با دیدن آن به وجد می آیند. پیشنهاد می کنیم در سفری که به این شهر دیدنی و توریستی دارید، بازدید از این موزه جذاب را از دست ندهید. 

گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما