غارهای فورونت سووکا

شهر سوچی واقع در کشور روسیه، یکی از زیبا ترین و مهم ترین شهر های توریستی در این کشور محسوب می شود. امروزه شهر سوچی پیشرفت چشمگیری داشته است، همین امر سبب شده سالانه گردشگران بسیاری برای بازدید از این شهر، تور سوچی را در برنامه سفر خود قرار می دهند. در این شهر جاذبه های گردشگری بسیاری مانند غار ها وجود دارد. یکی از غار های معروف در این شهر غارهای فورونت سووکا می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اصلاعاتی در رابطه با غارهای فورونت سووکا در اختیار شما قرار دهیم.
در شهر زیبای سوچی روستایی به نام فورونت سووکا وجود دارد، این روستا در بخش خوستا قرار گرفته است. گردشگران تور سوچی جالب است بدانند که به طور کلی در این شهر حدود 400 غار وجود دارد، از میان این غار ها مجموعه غار های موجود در روستای فورونت سووکا محبوب ترین غار های شهر سوچی محسوب می شوند. غارهای فورونت سووکا شامل 3 بخش تو در تو است. نام بخش های مختلف آن فورنت سووکایا، لابیرینتووایا و کابانا می باشد. این غار امروزه به یکی از مکان های پر رفت . آمد و مورد علاقه ی گردشگران تور سوچی تبدیل شده است. غارهای فورونت سووکا دارای 11 کیلومتر طول هستند و همچنین ارتفاع برخی از نقاط این غار شگفت انگیز به 240 متر می رسد. شکل سخره های موجود در این غار زیبایی آن را دو چندان کرده است.
گردشگران تور روسیه این غار را بزرگترین غار در منطقه قفقاز می دانند. همچنین لازم است بدانید که قسمت های بسیار بزرگی از این غار قابل دسترس گردشگران می باشد. این غار در منطقه ای کوهستانی قرار دارد، همین امر سبب شده گردشگران تور سوچی در کنار بازدید از نقاط مختلف این غار تو در تو به بازدید از مناطق اطراف آن نیز بپردازند.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر