غارهای فورونت سووکا

شهر سوچی واقع در کشور روسیه، یکی از زیبا ترین و مهم ترین شهر های توریستی در این کشور محسوب می شود. امروزه شهر سوچی پیشرفت چشمگیری داشته است، همین امر سبب شده سالانه گردشگران بسیاری برای بازدید از این شهر، تور سوچی را در برنامه سفر خود قرار می دهند. در این شهر جاذبه های گردشگری بسیاری مانند غار ها وجود دارد. یکی از غار های معروف در این شهر غارهای فورونت سووکا می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اصلاعاتی در رابطه با غارهای فورونت سووکا در اختیار شما قرار دهیم.
در شهر زیبای سوچی روستایی به نام فورونت سووکا وجود دارد، این روستا در بخش خوستا قرار گرفته است. گردشگران تور سوچی جالب است بدانند که به طور کلی در این شهر حدود 400 غار وجود دارد، از میان این غار ها مجموعه غار های موجود در روستای فورونت سووکا محبوب ترین غار های شهر سوچی محسوب می شوند. غارهای فورونت سووکا شامل 3 بخش تو در تو است. نام بخش های مختلف آن فورنت سووکایا، لابیرینتووایا و کابانا می باشد. این غار امروزه به یکی از مکان های پر رفت . آمد و مورد علاقه ی گردشگران تور سوچی تبدیل شده است. غارهای فورونت سووکا دارای 11 کیلومتر طول هستند و همچنین ارتفاع برخی از نقاط این غار شگفت انگیز به 240 متر می رسد. شکل سخره های موجود در این غار زیبایی آن را دو چندان کرده است.
گردشگران تور روسیه این غار را بزرگترین غار در منطقه قفقاز می دانند. همچنین لازم است بدانید که قسمت های بسیار بزرگی از این غار قابل دسترس گردشگران می باشد. این غار در منطقه ای کوهستانی قرار دارد، همین امر سبب شده گردشگران تور سوچی در کنار بازدید از نقاط مختلف این غار تو در تو به بازدید از مناطق اطراف آن نیز بپردازند.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز غارهای فورونت سووکا
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری