کاخ امپراطوری توکیو

کاخ امپراطوری توکیو یکی از جاذبه های گردشگری ژاپن میباشد، که با قدرت تمام سعی در حفظ فرهنگ و همچنین سنت باستانی این کشور داشته است. در ادامه با لحظه آخر همراه ما باشید تا شما را با این کاخ امپراطوری بیشتر آشنا کنیم. 
کاخ امپراطوری توکیو یا کوکیو، قصر و یا قلعه ای است که در منطقه چیودای توکیو پایتخت ژاپن واقع شده است. در حال حاضر این قلعه محل اقامت امپراطور آکی هیتو و همچنین خانواده سلطنتی ژاپن است. در طرفی، می توان گفت که این کاخ نمادی از حفظ سنت ها در کشور ژاپن میباشد. از سال 1968 میلادی قسمت شرقی این قصر در معرض بازدید عموم قرار گرفته است و بازدید از آن برای همگان آزاد است. در داخل این محوطه موزه سلطنتی ساننومارو قرار دارد. سرانجام از سال 1993 میلادی ورود و بازدید از این موزه برای عموم رایگان شده است. 
کاخ امپراطوری توکیو مجموعه کاخ سلطنتی ژاپن است. هر چند که امپراطور ژاپن در کشور ژاپن اقامت نمی کرد اما بعدها، در سال 1869، امپراتور در کاخ سلطنتی توکیو شروع به اقامت کرد و سپس در سال 1877 دستور مرمت و بازسازی و همچنین حفاظت از کاخ سلطنتی کیوتو را صادر کرد. 
امروزه این مکان برای بازدید عموم آزاد است و همچنین آژانس خانواده سلطنتی، میزبان گردشگران تور ژاپن می باشند. این قصر در گیون کیوتون، یک محوطه مستطیل شکل، که در آن باغ ها ی سلطنتی واقع شده است، قرار دارد. مهم ترین ساختمان ها در ژاپن، توسط آتش ویران شده اند و گفته می شود این قصر تا کنون هشت بار ویران و مجددا بازسازی شده است. در کاخ امپراطوری توکیو بناهایی با معماری های گوناگون به چشم میخورد که برای گردشگران تور ژاپن جذابیت خاصی دارد.
معماری در ژاپن از گودال های (چاله های) اولیه آغاز می شود و دارای ساختمان های ساده با بام گلی می باشد. کاخ امپراتوری توکیو هر ساله پذیرای صدها هزار گردشگر از سرتا سر جهان میباشد و برای همه گردشگران تور ژاپن بسیار جالب است. با همه این توصیف ها اگر قصد سفر به ژاپن و شهر توکیو را داشتید، بازدید از این کاخ زیبا و همچنین طبیعت بی نظیر اطراف آن را از دست ندهید.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره کاخ امپراطوری توکیو

ساسان 16 مهر 97
1
تو این کاخ امپراطوری توکیو بی نهایت فیلم بازی شده و از طریق فیلم های مختلف هم معروف شده است
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر