دهکده روپیت بلغارستان

دهکده روپیت بلغارستان یک منطقه ی زیبا و کوهستانی حفاظت شده ای است که در قسمت شمال شرقی استان بلگاگوگراد کشور بلغارستان واقع گردیده است.در فاصله ی 10 الی 12 کیلومتری این جاذبه ی گردشگری زیبا در قسمت شمالی آن پتریچ و در سمت راست آن رودخانه استرما وجود دارد که منظره ی دهکده روپیت را دیدنی تر کرده است.
دهکده روپیت بلغارستان با آب و هوا و اقلیم مدیترانه ای خود زمستان های معتدل و خنک و تابستان های گرم و خشکی دارد.این منطقه به دلیل آب و هوای مناسبی که دارد باعث شده گونه های جانوری و گیاهی زیادی را در خود جای دهد و آن را به تفریحگاه و گردشگاه دلپذیری برای مردم و توریست های سراسر دنیا تبدیل کند.
اگر قصد سفر به بلغارستان را دارید و می خواهید اقامت پر از آرامش و بی دغدغه ای را داشته باشید اقامت در دهکده روپیت و بازدید از کلیسا ، بقایای شهر تاریخی بابا وانگا و پرندگان را به شما پیشنهاد می کنیم.
این دهکده ی زیبا درست در مسیر مهاجرت پرندگان واقع شده است به همین دلیل بسیاری از پرندگان نادر در این را خواهید.13 نوع گونه ی گیاهی در این منطقه وجود دارد که در حال خطر انقراض می باشند.
در این دهکده ی دیدنی به طور ثابت 201 گونه پرنده به همراه تعداد گونه های معمولی زندگی می کنند.همچنین در دهکده تعدادی ماره های شناخته شده بلغارستان و4 نوع از لاک پشت ها و دیگر حیواناتی زندگی می کنند که زندگی در درجه حرارت بالا را ترجیح می دهند.
یکی از جاذبه های دیدنی دهکده روپیت بلغارستان کلیسای باباوانگا می باشد.باباوانگا فردیست به پیشگویی های بزرگ و دقیق شهرت داشته از جمله پیشگویی های وی فاجعه ی چرنوبیل ، فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی ، تاریخ مرگ پرنسس دایانا و مرگ استالین بوده است.

نظرات مردم درباره دهکده روپیت بلغارستان

نیما 26 آذر 96
1
تو دهکده روپیت بلغارستان هتل هم داره؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر