میدان سبرنایا

  • روسیه از آن دسته از تور هایی است که در سال های اخیر رو به افزایش و گردشگران زیادی را به سمت خود جذب کرده است.به همین دلیل در این بخش از لحظه آخر می خواهیم مسافران عزیز را با یکی از جاذبه های دیدنی زیبای این کشور به نام میدان سبرنایا بیش تر آشنا کنیم تا در طی سفر خود به روسیه از میدان سبرنایا بازدید کنند.
این میدان درست در قلب کرملین قرار گرفته است و بازدید کنندگانی که از راه اصلی وارد موزه می شوند را به سمت شهر هدایت می کند.در زمان های گذشته میدان سبرنایا کرملین را به خیابان اصلی شهر مرتبط می کرده است و دروازه ای زیبا کلیسا های نظیر کلیسای اعظم بشارت ، کلیسای اعظم آرچانگل میخائیل ، کلیسای جامع اسامپشن و کلیسای ردای بکارت را در دل خود جای داده است به همین دلیل به میدان سبرنایا ، میدان کلیسا هم گفته می شود.
میدان سبرنایا در طی سالیان دراز شاهد رژه های نظامی ، رسمی و همچنین مراسم های تاج گذاری تزار ها بوده است به همین دلیل زمانی که بر روی سنگفرش های سفید این میدان راه می روید حس می کنید در تاریخ روسیه قدم گذاشته اید و حس بی همتایی را به شما می بخشد.
هر ساله در میدان سبرنایا یک مراسم نمادین به منظور گسترش دوستی و صلح برگزار می گردد که طی این مراسم الکسی ریدریگر تعداد زیادی از قمری ها را برای گسترش خوبی در جهان آزاد و صحنه ای دیدنی را برای بازدید کنندگان به وجود می آورد.
در این میدان می توانیم به برج ناقوس ایوان مخوف که بلند ترین سازه ی میدان به شمار می رود اشاره کرد که در زمان های قدیم بلند ترین برج کشور روسیه شناخته شده بود که این میدان را از ایوانوفسکایا جدا کرده است.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره میدان سبرنایا

یزدان 16 مهر 97
4
افسوس می خورم نشد میدان سبرنایا برم...
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر